Články

Zaujímavosti z oblasti prerábok bytov, inšpirácie k rekonštrukciám Vaších bytov a články s užitočnými informáciami nielen o našej práci.

Témy článkov

Najnovšie pridané Články

Schlüter-Systems

Schlüter-Systems

Schlüter®-SHELF je nástenná odkladacia polička z kartáčovanéj ušlechtiléj ocele alebo z hliníku s kvalitným TRENDLINE práškovým lakovaním - v STYLE designe, FLORAL a CURVE. Možno ich použiť ako odkládaciu plochu na všetkých stenách s keramickým obkladom (napr. v sprchách, na obložených plochách kuchynských linek).

detail
MAXIDECOR od MAXIMA

MAXIDECOR od MAXIMA

Takto vyzerá spojenie materiálov Maxidecor Travertino, Maxidecor Velvet, Maxidecor Glamour a Maxidecor Stars od nášho obchodného partnera Maxima Slovensko .
MAXIDECOR je efektná farba vynikajúcej kvality vyrobená na báze vodnej disperzie akrylátového spojiva, plniva, špeciálnych prísad a efektných pigmentov.Je to umývateľný náter s dobrou paropriepustnosťou , neškodný pre človeka a prostredie. Aplikácia je jednoduchá. MAXIDECOR je určený na ochranu a dekoráciu vnútorných povrchov stien , pri ktorých je potrebné dosiahnutie vzrušujúceho a dynamického efektu. Môže sa tónovať v systéme MAXIMIX podľa vzorkovníka .

detail
Inšpirácia z Nemecka - LED podsvietenie verejné WC

Inšpirácia z Nemecka - LED podsvietenie verejné WC

Ak môžu vyzerať verejné WC takto v Nemecku, môžu aj u nás na Slovensku. Decentné LED podsvietenie sa dá využiť v každom priestore na zvýraznenie akéhokoľvek detailu. Farebná škála je pritom široká a záleží iba na vkuse.

detail
Inšpirácie dizajnu kúpeľní od Schluter Systems

Inšpirácie dizajnu kúpeľní od Schluter Systems

Na tomto mieste si môžete pozrieť, ako vyzerajú kúpeľne v Taliansku, Nemecku či za veľkou mlákou.

detail