DO BOKU POSUVNÁ SEKCIONÁLNA BRÁNA

garážové brány, hoermann, rekomplett, dodávka, montáž

Brána pre mimoriadne montážne situácie a požiadavky

Do boku posuvné sekcionálne brány Hörmann sú ideálnym riešením pre mimoriadne montážne situácie. Táto brána sa neotvára dohora ako výklopné, sekcionálne alebo garážové rolovacie brány, ale do strany. Mimoriadna výhoda, ak má strop garáže ostať voľný napríklad na uschovanie predmetov (surfovacej dosky a pod.), alebo ak krídlo brány nie je možné zo stavebných dôvodov (šikmý sklon strechy, nízky preklad, rušivé odpadové rúry) odstavovať alebo namontovať pod stropom.

Sendvičové panely s hrúbkou 42 mm, vypenené polyuretánom presviedčajú veľmi dobrou zvukovou a tepelnou izoláciou, ako aj vysokou stabilitou krídla brány a príjemne pokojným chodom.

garážové brány, hoermann, rekomplett, dodávka, montáž

Na výber 7 motívov

Vyberte si zo siedmych motívov brány Vašu vysnenú bránu – od elegantných motívov s prelismi M a L, cez klasický kazetový vzhľad až po exkluzívne dizajnové motívy s preskleniami a aplikáciami z ušľachtilej ocele.


Vytvorte si Vašu garážovú bránu individuálne podľa Vašich želaní

Vybrať si môžete zo 4 povrchov v 15 prednostných farbách za rovnakú cenu, nového povrchu Planar s farebnými odtieňmi Matt deluxe, 6 dekorov Decograin alebo 24 dekorov Duragrain. Aby ste boli s bránou dlho spokojní, sú povrchy brán Hörmann optimálne chránené proti korózii. Žiarovo pozinkovaný materiál a vysokokvalitná obojstranná polyesterová základná povrchová úprava odpudzuje dažďové kvapky.

Nezáleží na tom, pre aký architektonický štýl hľadáte do boku posuvnú sekcionálnu garážovú bránu, z brán Hörmann si určite nájdete tú, ktorá sa bude hodiť k vám aj vášmu domu.


Povrchové úpravy

Woodgrain – Pri tejto cenovo výhodnej, robustnej povrchovej úprave so vzorom pílového rezu, ktorý je verný originálu, je vďaka zalisovaniu možné malé škrabance bez problémov opraviť.

Sandgrain – Jemne štruktúrovaná povrchová úprava sa hodí obzvlášť pre moderné domy.

Silkgrain – Hodvábne hladká povrchová úprava je vďaka ušľachtilému vzhľadu brány prvou voľbou pri modernej architektúre.

Decograin – Táto povrchová úprava sprostredkuje Vašej sekcionálnej bráne detailne verný, markantný vzhľad dreva, resp. ušľachtilú antracitovo sfarbenú eleganciu metalického povrchu.


Dobré dôvody pre do boku posuvnú sekcionálnu bránu Hörmann HST

  • Made in Germany – Všetky základné komponenty brán a pohonov vyvíjajú a vyrábajú v samotnej firme Hörmann, sú navzájom stopercentne zosúladené a ich bezpečnosť je preskúšaná a certifikovaná.
  • 10-ročná záruka na všetky sekcionálne brány a 5-ročná záruka na pohony Hörmann.
  • Spoľahlivá vypínacia automatika je účinná nielen pri otváraní, ale aj pri zatváraní brány. Pri neočakávaných prekážkach v oblasti otvárania alebo na vedení popri stene sa brána okamžite zastaví.
  • Pre prechod osôb je možné do boku posuvné sekcionálne brány otvárať rýchlo a jednoducho a tiež iba čiastočne. Do svojej garáže sa takto dostanete rýchlejšie, aby ste si napríklad vytiahli bicykel.
  • Nepozvaní hostia nemajú pri automatických bránach Hörmann žiadnu šancu. Ak sa garážová brána zatvorí, poistka proti posunu zapadne automaticky do dorazu vodiacej koľajnice, ihneď sa pevne zablokuje a brána je tak chránená proti vypáčeniu.
  • Obojsmerný rádiový systém BiSecur sa považuje za modernú technológiu na komfortnú a bezpečnú obsluhu garážových a vjazdových brán, pohonov dverí, svetla a pod. Tento extrémne bezpečný systém kódovania BiSecur vyvinutý spoločnosťou Hörmann so stabilným a bezporuchovým dosahom vám dodáva istotu, že žiadna cudzia osoba nedokáže skopírovať váš rádiový signál.
  • Všetky pohony, prijímače a ovládacie prvky BiSecur sú 100 % kompatibilné
  • Komfort a kontrola brány – Už nikdy viac nemusíte vo vetre a nečase stáť pred dverami.
  • Inteligentné ovládanie pomocou aplikácie

V prípade záujmu o do boku posuvnú sekcionálnu bránu Hörmann nás neváhajte kontaktovať na mailovú adresu info(@)rekomplett.sk alebo telefonicky na t.č.: +421 915 251 869. Showroom REKOMPLETT Zavarská 11, Trnava.