GARÁŽOVÉ BRÁNY

Sekciové garážové brány

Najpoužívanejší typ

Garážová brána zložená z pozdĺžnych sekcií ponúka minimálne nároky na údržbu. Medzi jej ďalšie výhody patria dobré termoizolačné vlastnosti vďaka panelom zatepleným polyuretánovou penou. Široká škála typov kovania umožňuje montáž brány takmer do každej garáže.

Dvojkrídlové garážové brány

Nové materiály

Ich hlavnou výhodou je dlhá životnosť a odolnosť aj pri vysokom prevádzkovom zaťažení. Dvojkrídlové garážové brány nezasahujú do interiéru a neznižujú strop pri vstupe do garáže. Dvojkrídlové brány sa nedajú namontovať do garáže so zvažujúcou sa príjazdovou cestou.

Rolovacie garážové brány

Nenáročný typ

Tento typ brány je atraktívny aj pre jej možnosť použitia na zabezpečenie vchodu, výkladu, prípadne presklenej fasády. Rolovacie garážové brány nezasahujú do interiéru garáže a možno ich namontovať do otvoru, pred otvor, ale aj za otvor brány. Priestorovo nenáročný typ garážových brán je vhodný predovšetkým do priemyselných objektov.

GARÁŽOVÉ BRÁNY NA MIERU

NAVRHNITE SI GARÁŽOVÚ BRÁNU

Online vizualizácia novej garážovej brány vo Vašom rodinnom dome…

„Už viac ako 10 rokov.“

Spoločnosť Rekomplett sa zaoberá montážou garážových brán už viac ako 10 rokov. Vaše auto si zaslúži bezpečný domov a kvalitné garážové brány na mieru sú jeho základom.