KAMENNÝ KOBEREC

Jedinečná a praktická podlaha do Vášho domáceho alebo obchodného priestoru. Materiál je zmesou prírodného kameniva a živice. Zmiešaním živíc s prírodným kamenivom vzniká zmes, ktorá svojimi vlastnosťami zaručuje jednoduchú aplikáciu, vysokú pevnosť povrchu, farebnú stálosť a jeho maximálnu odolnosť voči vonkajším vplyvom.

kamenný koberec, rekomplett, dodávka a montáž, terasa, schody
kamenný koberec, rekomplett, dodávka a montáž, terasa, schody

Všestranné využitie v interiéri i exteriéri

Kamenný koberec z prírodného kameňa je ekologická a štýlová podlaha, ktorá má neuveriteľne všestranné využitie v interiéri i exteriéri.

DODÁVKA

MONTÁŽ

ŠIROKÝ VÝBER

POUŽITIE V EXTERIÉRI

Využíva sa na realizáciu finálnej povrchovej vrstvy spevnených plôch. Je vhodný aj na úpravu alebo opravu už existujúcich spevnených plôch (renováciu). Umožňuje aplikáciu bez náročnej úpravy súčasného podkladu. Kamenný koberec možno použiť na miesta ako zimné záhrady, chodníky, nádvoria, schodiská, vjazdy, komerčné priestory, parkovacie státia, balkóny, terasy, plochy okolo bazéna, záhradné chodníčky… Kamenný koberec PRO s vyšším podielom pojiva voči kamenivu alebo kremičitému farbenému piesku sa doporučujeme pri zvýšenej namáhavosti a zvýšenom nároku na samotný systém.

POUŽITIE V INTERIÉRI

Využíva sa na realizáciu finálnej povrchovej vrstvy spevnených plôch v interiéri ako sú napríklad vstupné priestory, obchodné priestory, kúpeľne, izby, chodby, schodiská a iné interiérové spevnené plochy.

SCHODISKÁ

Systém umožňuje jednoduchú aplikáciu na nové schodiská, resp. renováciu betónových, dlaždených alebo kovových schodísk. V kombinácii s doplnkovými produktami získjú estetické a oderu vzdorné povrchy protišmykové a vode odolné vlastnosti.

AKO OŠETROVAŤ KAMENNÝ KOBEREC

Odporúča sa aplikovať regeneračný náter (dvojzložkový epoxidový náter na regeneráciu a spevnenie kamenného koberca) prvý krát po 12 mesiacoch po realizácii koberca a následne každé 2-3 roky podľa zaťaženia.

Široký výber farieb štrkových zmesí

Vďaka širokému sortimentu farieb a prevedení vieme uspokojiť potreby každého zákazníka. Vďaka špeciálnemu spojivu je možné použiť aj niektoré exkluzívne druhy kameniva bielej a svetlo šedej farby.

a mnoho ďalších farieb…