PODLAHOVÉ KRYTINY

ELEGANTNÉ A TRENDOVÉ PODLAHY VYSOKEJ KVALITY

ZABEZPEČÍME

Ponúkame široký výber podlahových krytín podľa druhu materiálu, techniky pokládky, konštrukcie a povrchovej úpravy v mnohých farbách a dizajnoch, v rozdielnych kvalitách a s vlastnosťami od bežných až po špeciálne podlahové krytiny. Vykonávame profesionálnu pokládku všetkých druhov podlahovín pre byty, rodinné domy, kancelárie a priemyselné priestory, vrátane kompletného servisu od prípravy podkladu po finálnu realizáciu. Radi Vám poradíme s výberom vhodného druhu podlahy.

PREDAJ

POKLÁDKA

PORADENSTVO

LAMINÁTOVÉ PODLAHY

Pohodlie, ľahká použiteľnosť a jej atraktívny vzhľad – to sú hlavné dôvody na to, aby sa laminátová podlaha stala Vaším favoritom pri výbere ideálnej podlahy. Náš sortiment laminátových podláh ponúka vysokú kvalitu a perfektný vzhľad. Môžete si vybrať z veľkého množstva dekorov. Laminát v dekoroch dreva, lacnejší ako prírodné drevo.

VINYLOVÉ PODLAHY

Vinylové podlahy sú v súčasnosti materiálom, ktorý z trhu vytláča klasické pvc a laminátové podlahy. Tento relatívne nový produkt sa vyznačuje hneď niekoľkými výnimočnými vlastnosťami. Napríklad odolnosť voči pôsobeniu vody, odolnosť voči opotrebeniu ako aj nízka úroveň hluku a zároveň ľahkou údržbou. Pre nízky tepelný odpor sú ideálne na podlahové kúrenie a povrchová teplota je vyššia ako pri laminátovej podlahe. Máme veľký výber dekorov v imitácii dreva, alebo kameňa čo zabezpečuje najnáročnejšie požiadavky zákazníkov pre bytové, ako aj objektové využitie.

KORKOVÉ PODLAHY

Korkové podlahy predstavujú moderný typ plávajúcich podláh pre domácnosť a kanceláriu. Vďaka korku, z ktorého je podlaha v prevažnej miere vyrobená, získava bezkonkurenčné vlastnosti tepelnej a zvukovej izolácie. Svojou unikátnou štruktúrou tvorí korok výbornú ochranu proti chladu, izoluje a zostáva teplý na dotyk a chôdzu. Korku neprekáža striedanie teplôt, je chemicky neutrálny a antistatický, čím nepriťahuje prach,ktorý je jedným z najčastejších alergénov u detí.

VINYLKORKOVÉ PODLAHY

Vinyl-korková podlaha sa vyznačuje krásnym vzhľadom, vynikajúcim výkonom nášľapnej vrstvy a inovatívnou plávajúcou konštrukciou. Vrstvy korku zabezpečujú podlahe vyšší tepelný komfort, jedinečné pohodlie a ešte lepšiu zvukovú izoláciu. Špeciálna 3D povrchová štruktúra vinylovej vrstvy s prídavkom mikrokeramických častíc zabraňuje opotrebovaniu a zabezpečuje dlhodobú životnosť s parametrami viacgeneračnej podlahy.

DREVENÉ PODLAHY

Drevené parkety v sebe spájajú krásu a vysoko pozitívne vlastnosti – dotvárajú príjemnú atmosféru domova a zároveň dokážu svojou kvalitou konkurovať aj tým najodolnejším podlahám.

KAMENNÝ KOBEREC

Materiál je zmesou prírodného kameniva a živice. Zmiešaním živíc s prírodným kamenivom vzniká zmes, ktorá svojimi vlastnosťami zaručuje jednoduchú aplikáciu, vysokú pevnosť povrchu, farebnú stálosť a jeho maximálnu odolnosť voči vonkajším vplyvom. Táto kombinácia kameniva a živice zaručuje vysokú pevnosť povrchu, farebnú stálosť a jeho maximálnu odolnosť voči vonkajším vplyvom. Materiály sa používajú ako finálna povrchová vrstva pevných plôch.

Viac informácií k podlahám

Zaujímavosti a inšpirácie s užitočnými informáciami.