Spoločnosť REKOMPLETT s.r.o. je stabilná spoločnosť, ktorá ponúka širokú škálu tovaru a služieb v oblasti stavebníctva.

V našej kamennej predajni ponúkame tovar z ktorého máme vzorky – okien, dverí, tieniacej techniky, interiérových dverí, bezpečnostných dverí, podláh , tapiet, led osvetlení a veľa iného.

SPOLOČNOSŤ REKOMPLETT S.R.O.

Spoločnosť je založená na 22-ročných skúsenostiach v oblasti predaja a montáži okien a dverí, komplexných rekonštrukcií bytov, domov a budov. S rastúcimi požiadavkami i dopytom zákazníkov sme rozšírili náš sortiment o materiály potrebné pre kompletné vyhotovenie diela.

OBCHODNÁ STRATÉGIA

Zapísali sme sa do povedomia množstvu spokojných zákazníkov odborným poradenstvom, profesionálnou montážou a kompletnosťou dodávok. Obchodná stratégia našej firmy je založená na kompletných dodávkach a montážach našich aj iných tovarov.

TVORÍME PRE VÁS UŽ 22 ROKOV!

Dbáme na prísne dodržiavanie kvality realizovaného diela a použitých materiálov.

PREČO SI VYBRAŤ REKOMPLETT

Profesionalita a skúsenosti

Dlhoročné skúsenosti

Viac ako 22 rokov skúseností v oblasti komplexných rekonštrukcií domov, bytov a bytových jadier. Kvalitné materiály, profesionálny a ľudský prístup počas celého procesu spolupráce od prvej cenovej ponuky až po úspešné dodanie.

Široký sortiment

Produkty a služby

Široký sortiment produktov a služieb, ktoré vybavíte na jednom mieste. U nás vybavíte rekonštrukciu kúpeľne, sadrokartónové systémy, plávajúce, drevené, vinylové, korkové podlahy, osadenie dverí, vonkajšie tienenie, LED osvetlenie…

Vaša spokojnosť

Istota a záruka kvality

Kompletnú rekonštrukciu vybavíte na jednom mieste s kompletnou dodávkou materiálu montážou tímom skúsených pracovníkov. S nami máte istotu a záruku kvalitne zrealizovaného diela. Na čom sa na začiatku dohodneme, to splníme.

„VAŠA SPOKOJNOSŤ JE NAŠÍM ÚSPECHOM!“

Pre zachovanie dobrého mena našej spoločnosti a váš dobrý pocit z nami vykonanej práce.