HLINÍKOVÉ OKNÁ A DVERE ALUPROF

Špecialista na okenné a dverové systémy

HLINÍKOVÉ OKNÁ A DVERE ALUPROF

Hliníkové systémy ALUPROF ponúkajú riešenie pre výrobu hliníkových okien a dverí v závislosti od rôznych požiadaviek na funkciu, design, tepelnú izoláciu, odolnosť proti vlámaniu, dymotesnosť či požiarnu odolnosť. Ponuka zahŕňa systémy bez tepelnej izolácie pre interiérové použitie, pre zabudovanie balkónov, moderné riešenia tepelne izolovaných profilov spĺňajúce najvyššie nároky na tepelnú izoláciu….

MB-60

S IZOLÁCIOU

Hliníkový systém slúži k výrobe vonkajších konštrukcii s požiadavkou na tepelnú a zvukovú izoláciu ako napr. okná, dvere a plošné konštrukcie.

MB-70

VYŠŠIA IZOLÁCIA

Moderný trojkomorový systém so zvýšenou tepelnou izoláciou, vhodný na výrobu konštrukcií použitých na vonkajšiu zástavbu s požiadavkou na tepelnú a zvukovú izoláciu…

MB-86

VYSOKÁ IZOLÁCIA

Okenno–dverný systém s vysokou tepelnou izoláciou je vyvinutý pre stále rastúce požiadavky na vysokú tepelnú izoláciu konštrukcií.

MB-77HS

ZDVIŽNE POSUVNÉ DVERE

Zdvižne-posuvné dvere ponúkajú skvelé oddelenie obývacieho priestoru od exteriéru…

MB-104 PASSIVE

NAJNOVŠÍ SYSTÉM

Najnovší okenný a dverný systém MB-104 Passive je špičkový produkt, ktorý splňuje parametre pre pasívnu výstavbu…

„Dostupnosť v systémoch ALUPROF“

V systémoch Aluprof sú dostupné nielen hliníkové konštrukcie s najčastejšie používanými spôsobmi otvárania: otváracie alebo výklopné, ale aj otočné okná, okná otváracie sa von, hliníkové okná určené pre konkrétne fasádne riešenia, zdvižno-posuvné hliníkové terasové dvere, posuvné okná a dvere a harmonikové dvere…

POSUVNÉ A HARMONIKOVÉ SYSTÉMY ALUPROF

Veľké, presklené plochy dominujú modernej architektúre a dodávajú objektu exkluzívny vzhľad. Splňte si svoj sen o modernom bývaní vďaka zdvižno-posuvným dverám ALUPROF. Zdvižno-posuvné dvere ponúkajú skvelé oddelenie obývacieho priestoru od exteriéru. Veľkoformátové krídla zaručia prirodzené osvetlenie, optické zväčšenie miestnosti a predovšetkým krásny výhľad do záhrady a okolia.