Služby

Rekonštrukčné práce

Aj dnes sa ešte v mnohých panelových domoch nachádzajú staré pôvodné bytové jadrá, ktorých životnosť už dávno vypršala. Nespĺňajú technické normy a kritériá dnešného bývania. Pôvodne sú zhotovené z umakartu a oceľovej či drevenej konštrukcie, pričom sú použité staré vodovodné, elektrické alebo hliníkové rozvody.

Rekonštrukcia jadra trvá 4 až 5 dní v závislosti od toho, aké práce presne zákazník požaduje. Na rekonštrukcii sa podieľajú viacerí odborníci podľa dohodnutého druhu prác.V bytových jadrách vykonáme navyše práce podľa individuálnych predstáv a požiadaviek klienta: murované police, murované pulty, sadrokartónové podhľady, vkladanie sklobetónu, rozširovanie priečok za predpokladu neporušenia statiky, závesné WC, bidet, umývadlo vo WC alebo podomietkové systémy. Samozrejmosťou je bezbariérový sprchový kút so zapusteným odtokom vody, poprípade doplnený o LED svietenie.

Výstavba rodinných a bytových domov

REKOMPLETT s.r.o. je modernou spoločnosťou na slovenskom stavebnom trhu. Počas pôsobenia spoločnosti na stavebnom trhu sa snažíme za sebou zanechať kvalitný produkt v podobe kvalitnej stavby a spokojného zákazníka. Náš tím pozostávajúci z kvalifikovaných a skúsených pracovníkov je schopný reagovať na požiadavky zákazníka a špecifiká jednotlivých stavieb. Najväčší dôraz kladieme a zodpovedný a profesionálny prístup k zákazníkovi a jeho potrebám.

V rámci našich služieb ponúkame komplexný súbor služieb spojených s výstavbou. Podstatnú časť realizácií našej spoločnosti tvoria nasledovné činnosti:

Sadrokartónové systémy

Sadrokatónové systémy v sebe zahŕňajú širokú možnosť využitia v interiéroch, a to jednak u novostavieb, ale aj pri rekonštrukciách bytových, občianskych a priemyselných stavieb. Vo všetkých prípadoch je pre začatie prác naša firma ideálnou voľbou, pretože ponúkame profesionálny prístup k veľkým aj malým zákazníkom, zaručujeme vysokú kvalitu ponúkaných služieb za prijateľnú cenu. Priania a potreby našich zákazníkov sú u nás vždy na prvom mieste.

Konzultačná činnosť

V spoločnosti REKOMPLETT s.r.o. je pre nás vždy na prvom mieste spokojnosť nášho klienta. Ponúkame konzultácie a poradenstvo v oblasti montáže, aplikácie a vhodnosti použitia našich výrobkov. Na požiadanie Vám vypracujeme na mieru ušitú cenovú ponuku, podľa Vami zadaných špecifických požiadaviek a podmienok.

Heslo našej firmy, ktorým sa vždy riadime, znie: „VAŠA SPOKOJNOSŤ JE NAŠÍM ÚSPECHOM!\"

Technické poradenstvo

Naši odborníci Vám poskytnú technické podklady a potrebné informácie týkajúce sa našich výrobkov, ako aj užitočné rady na ich správne využitie a možnosti inteligentných riešení Vašej stavby.

Dodávka odborných materiálov a vzoriek

Na požiadanie Vám radi poskytneme potrebné technické podklady - katalógy a dostupné vzorky.

Dodávka a montáž našich produktov

V rámci sortimentu ponúkame montáž celej produktovej rady. Všetky objednávky sú realizované podľa Vašich predstáv presne na mieru. Naši pracovníci používajú profesionálnu meraciu a montážnu techniku.

Servis

Našim produktom poskytujeme podľa záručných podmienok SR záručný a pozáručný servis. V záručnom liste, dodávanom s každým výrobkom, sú uvedené podrobné informácie o podmienkach uplatnenia záruky, ako aj popis pokynov k montáži, obsluhe a údržbe tovaru.

Rozvoz tovaru

V prípade potreby zabezpečujeme dodanie našich výrobkov priamo k Vám.

Cenové ponuky a dopyt

Všetku cenotvorbu robíme na mieru zákazníka podľa jeho požiadaviek a poskytujeme mu vhodné alternatívy pre správne zvolené finálne dielo.