GARÁŽOVÉ BRÁNY HÖRMANN

ZNAČKOVÁ KVALITA Z NEMECKA

Značka Hörmann je skutočným prísľubom kvality a s viac ako 20 miliónmi predaných brán a pohonov patrí k najúspešnejším poskytovateľom Európy.

GARÁŽOVÉ BRÁNY NA MIERU

garážové brány, hoermann, rekomplett, dodávka, montáž

Sekcionálne garážové brány

Priestorovo úsporne otvorená

Sekcionálne garážové brány sa otvárajú zvislo a sú umiestnené tesne pod stropom. Vďaka tejto konštrukcii je k dispozícii maximálny priestor v garáži a pred garážou. Brány je možné zabudovať do každého otvoru garáže.

Výklopné garážové brány Berry

Spojenie kvality a pekného vzhľadu

Najčastejšie kupovaná garážová brána v Európe. Optimálne zladené s Vaším osobným architektonickým štýlom. Brány z masívneho dreva oceľové motívy.

Garážové brány RollMatic

Univerzálne použiteľné brány

Rolovacie brány a stropné rolovacie brány sa otvárajú zvislo a nezaberajú takmer žiadne miesto v garáži. Vďaka ich princípu konštrukcie je k dispozícii maximálny priestor v garáži a pred garážou.

Do boku posuvné brány

Pre mimoriadne montážne situácie

Táto brána sa sa otvára do strany. Mimoriadna výhoda, ak má strop garáže ostať voľný napríklad na uschovanie predmetov alebo ak krídlo brány nie je možné zo stavebných dôvodov odstavovať alebo namontovať pod stropom.

Garážové vedľajšie dvere

Vzhľadovo rovnaké ako garážové brány

Veľmi praktické vedľajšie dvere na rýchle vytiahnutie predmetov z garáže bez toho, aby sa musela otvárať brána. Garážová brána a vedľajšie dvere tak budú tvoriť harmonický celok. K takmer každému motívu brány ponúka Hörmann vhodné vedľajšie dvere.

„Komfort a bezpečnosť“

Spoločnosť Rekomplett sa zaoberá montážou garážových brán už viac ako 10 rokov. Vyberte si bránu, ktorá bude perfektne ladiť s Vaším domom. Vaše auto si zaslúži bezpečný domov a kvalitné garážové brány Hörmann sú tou správnou voľbou.