GARÁŽOVÉ BRÁNY HÖRMANN

ZNAČKOVÁ KVALITA Z NEMECKA

Značka Hörmann je skutočným prísľubom kvality a s viac ako 20 miliónmi predaných brán a pohonov patrí k najúspešnejším poskytovateľom Európy.

GARÁŽOVÉ BRÁNY NA MIERU

garážové brány, hoermann, rekomplett, dodávka, montáž

Sekcionálne garážové brány

Priestorovo úsporne otvorená

Sekcionálne garážové brány sa otvárajú zvislo a sú umiestnené tesne pod stropom. Vďaka tejto konštrukcii je k dispozícii maximálny priestor v garáži a pred garážou. Brány je možné zabudovať do každého otvoru garáže.

Výklopné garážové brány Berry

Spojenie kvality a pekného vzhľadu

Najčastejšie kupovaná garážová brána v Európe. Optimálne zladené s Vaším osobným architektonickým štýlom. Brány z masívneho dreva oceľové motívy.

Garážové brány RollMatic

Univerzálne použiteľné brány

Rolovacie brány a stropné rolovacie brány sa otvárajú zvislo a nezaberajú takmer žiadne miesto v garáži. Vďaka ich princípu konštrukcie je k dispozícii maximálny priestor v garáži a pred garážou.

Garážové vedľajšie dvere

Vzhľadovo rovnaké ako garážové brány

Veľmi praktické vedľajšie dvere na rýchle vytiahnutie predmetov z garáže bez toho, aby sa musela otvárať brána. Garážová brána a vedľajšie dvere tak budú tvoriť harmonický celok. K takmer každému motívu brány ponúka Hörmann vhodné vedľajšie dvere.

„Komfort a bezpečnosť“

Spoločnosť Rekomplett sa zaoberá montážou garážových brán už viac ako 10 rokov. Vyberte si bránu, ktorá bude perfektne ladiť s Vaším domom. Vaše auto si zaslúži bezpečný domov a kvalitné garážové brány Hörmann sú tou správnou voľbou.