INTERIÉROVÉ DVERE DOKONALÉHO DIZAJNU

Variabilita použitých materiálov a dizajnových vzorov interiérových dverí. Pre kompletnú ponuku a farebnú škálu nás kontaktujte.

DOTVORTE VÁŠ INTERIÉR DVERAMI OD REKOMPLETT s.r.o.

Dvere sú neprehliadnuteľným prvkom v príbytku, pretože každému „udrú do očí“ ako prvé. Dotvárajú jeho charakteristický ráz, preto je potrebný výber dobrého materiálu, ktorý je kvalitne spracovaný. Pri výrobe dverí sa pre svoje vynikajúce izolačné vlastnosti, dlhú životnosť a v neposlednom rade aj pre svoj vzhľad najviac osvedčuje práve drevo.

KVALITNÉ SPRACOVANIE

DOKONALÝ DIZAJN

KOMPLEXNÝ SERVIS

DVERE PODĽA VÁŠHO VÝBERU

Používané materiály prispôsobíme Vášmu rozpočtu a Vám očakávanému vzhľadu. Podľa Vášho výberu dodáme dvere a zárubne všetkých rozmerov v rôznych imitáciách dreva či už dubu, borovice, jelše, buku alebo smreka, jednofarebné, kombinované s presklením alebo tiež bez presklenia.

VÝROBA NA MIERU

Výrobou na mieru vieme riešiť i atypické rozmery otvorov, ušetriť priestor výrobou posuvných dverí, pričom dizajn dverí ostáva v celom priestore zachovaný. Ďalšou výhodou je možnosť vhodnej kombinácie dverí a nábytku v interiéri, dizajnové prevedenia sú veľmi rôznorodé, čo prispieva k harmónii a ucelenému vzhľadu.

VÝMENA DVERÍ

Ak sa chcete pri výmene interiérových dverí vyhnúť aj výmene zárubne, ponúkame možnosť výroby zárubne na mieru, čo nám umožní obložiť pôvodnú zárubňu drevenou – obložkovou. To odbúra starosti s demontážou pôvodnej zárubne. Pri takomto rozhodnutí je potrebné prihliadať na skutočnosť, že sa týmto riešením zmenší svetlosť prechodu dverí.

ZABEZPEČÍME

Radi Vášmu domovu zabezpečíme nielen interiérové, ale aj vchodové či bezpečnostné dvere s možnosťou prispôsobenia nábytkovému zariadeniu miestností. Ku klasickým dverám v interiéri s nedostatkom priestoru sú vhodnou alternatívou lamelové dvere, ktoré sa vďaka vyhotoveniu vo viacerých druhoch imitácie dreva dajú veľmi dobre prispôsobiť ku každému interiéru.

DVOJKRÍDLOVÉ INTERIÉROVÉ DVERE

KRÍDLOVÉ INTERIÉROVÉ DVERE

lamelové dvere, Rekomplett, dodávka a montáž, Trnava

LAMELOVÉ DVERE

POSUVNÉ INTERIÉROVÉ DVERE

BEZPEČNOSTNÉ DVERE

Neodmysliteľnou súčasťou pri predaji produktov, akými sú aj bezpečnostné dvere, je zabezpečenie komplexného servisu, počnúc zameraním, cez odbornú montáž, až po pozáručný servis.

Tieto služby pre Vás poskytujeme v najvyššej kvalite!

Výborná zvuková izolácia dverí 33-39 dB

Bezpečnostná trieda proti vlámaniu RC2 a RC3

Široká paleta povrchových úprav

DODÁVAME AJ TECHNICKÉ DVERE - PROTIPOŽIARNE

Hovorí sa, že je lepšie dvakrát vyhorieť než sa raz sťahovať. To ale pravdepodobne tvrdia ľudia, ktorí nikdy neprišli o všetko, čo mali, kvôli požiaru. Chráňte život váš aj vašich blízkych. Predíďte stratám na majetku. Okrem známych hasiacich prístrojov a alarmov zamerajte vašu pozornosti aj na protipožiarne dvere.

Môžu vás zachrániť!

PASÍVNA OCHRANA PRED POŽIAROM

Protipožiarne dvere sa radia k pasívnej ochrane pred ohňom, dymom a tepelným tokom. Ich základnou úlohou je poskytnúť Vám dostatočne dlhú dobu potrebnú na evakuáciu. Svoje uplatnenie nájdu vo verejných budovách, kancelárskych priestoroch, bytoch a rodinných domoch. Protipožiarne dvere delíme do skupín na základe požiarnej odolnosti. Inak povedané podľa dĺžky časového úseku, po ktorý sú dvere schopné vzdorovať ohňu a vysokej teplote. Na trhu tak nájdete dvere, ktoré odolávajú napríklad len pätnásť minút, ale aj také, ktoré Vás chránia celých dlhých sto osemdesiat minút. Toto rozdelenie je určené na základe normy STN 730852.

CERTIFIKOVANÉ PROTIPOŽIARNE DVERE

Rovnako ako u akéhokoľvek iného druhu tovaru aj vo svete protipožiarnych dverí možno pri troche nepozornosti naraziť na lacný a hlavne nie dostatočne kvalitný falzifikát. U tohto typu dverí by Vás však omyl mohol stáť oveľa viac než len peniaze. Ponúkame certifikované protipožiarne dvere od slovenského výrobcu. Preškolení pracovníci Vám zodpovedajú na vaše otázky týkajúce sa ochrany prostredníctvom protipožiarnych dverí. Pomôžeme Vám s výberom najlepšieho typu dverí aby sme zabezpečili maximálnu ochranu pre Vás i vašich blízkych…