Našim zákazníkom pomáhame realizovať projekty podľa najmodernejších stavebných postupov a technologických riešení.

DODÁVKA A MONTÁŽ

Pri použití vonkajších žalúzií v letných mesiacoch sa nerozpaľuje sklenená plocha a nedochádza tak k vyhrievaniu miestností. Ak použijete len vnútorné žalúzie, budú Vám slúžiť na to, aby nebolo vidieť do miestnosti a nesvietilo priame slnko. Pre zníženie teploty v miestnosti potrebujeme použiť vonkajšie žalúzie a ochrániť sklenenú plochu pred slniečkom z vonku. Na južnej strane a v miestnosti kde sú veľké okná môže dôjsť k zníženiu teploty až o 8 °C.

Obrovskou výhodou vonkajších žalúzií je, že sa dajú regulovať, naklápať. U stiahnutých vonkajších žalúzií si lamely nakloníte tak, aby na sklenú plochu nesvietilo priame slnko a nerozpaľovalo ju, ale zároveň v miestnosti nebola tma. Nikto predsa nechce cez deň doma svietiť.

Vďaka vonkajším žalúziám a naklopeniu lamiel nebude vidieť do miestnosti. Vonkajšie žalúzie sú aj bezpečnostnou prekážkou, predovšetkým kvôli vonkajšiemu uchyteniu. Pre prípadného zlodeja je to prekážka navyše. Samozrejme, že je schopný vonkajšie žalúzie roztrhať a dostať sa cez ne. Urobí tým, ale veľa hluku navyše.

Riešenie šité na mieru.

Rešpektujeme požiadavky a priania zákazníkov.

exteriérové žalúzie, rekomplett Trnava, dodávka a montáž