5 DÔVODOV, PREČO SI ZAOBSTARAŤ VONKAJŠIE ŽALÚZIE

Vonkajšie žalúzie sú nielen estetickým doplnkom, ale sú aj multifunkčným riešením, ktoré vylepší váš domov mnohými spôsobmi. Tu je päť hlavných dôvodov, prečo by ste mali zvážiť inštaláciu vonkajších žalúzií.

 

1. Zvýšenie súkromia a bezpečnosti

Niekedy sa o stratu súkromia postará aj architektonické rozvrhnutie domu. Príkladom môže byť dvojdom, kedy oproti dvoru býva ďalšia rodina a vidí vám priamo do okien. Pokiaľ bývate blízko cesty či inej vyťaženej komunikácie, iste vás potrápi aj hluk z prechádzajúcich vozidiel.

Nemusíte hneď stavať vysoké múry a ploty, aby ste si dopriali trochu súkromia. Vonkajšie žalúzie poskytujú vynikajúcu úroveň súkromia. Sú ideálne pre domácnosti v husto osídlených oblastiach alebo tam, kde sú okná v priamom dosahu pohľadu z ulice alebo susedných budov.

Keď sú žalúzie zatvorené, je takmer nemožné vidieť dovnútra vášho domu. Vonkajšie žalúzie tak zvýšia vaše osobné súkromie a zároveň aj ochránia vaše cennosti pred zvedavými očami.

2. Energetická účinnosť

Vonkajšie žalúzie významne prispievajú k zníženiu nákladov na energie. Počas horúcich letných mesiacov odrážajú slnečné svetlo a zabraňujú prehrievaniu interiérov, čo znižuje závislosť na klimatizácii. V zimných mesiacoch naopak poskytujú dodatočnú izolačnú vrstvu, ktorá pomáha udržať teplo vo vnútri, čím sa znižujú náklady na vykurovanie.

3. Zvýšenie hodnoty nehnuteľnosti

Moderné vonkajšie žalúzie sú k dispozícii v rôznych štýloch a farebných prevedeniach. Môžu byť navrhnuté tak, aby zodpovedali exteriéru vášho domu. Vonkajšie žalúzie zlepšia celkový vzhľad vášho domova, a tým zvýšia aj jeho trhovú hodnotu.

4. Odolnosť voči poveternostným vplyvom

Vonkajšie žalúzie sú navrhnuté tak, aby odolávali extrémnym poveternostným podmienkam, vrátane silného vetra, dažďa a extrémneho slnečného žiarenia. Táto odolnosť znamená, že môžu chrániť vaše okná a dvere pred poškodením spôsobeným týmito vplyvmi, čo môže ušetriť peniaze, ktoré by ste inak museli vynaložiť na opravy.

5. Jednoduchá údržba

Hoci by sa mohlo zdať, že vonkajšie žalúzie vyžadujú veľa údržby, opak je pravdou. Väčšina moderných žalúzií je vyrobená z materiálov, ktoré sú odolné voči korózii a ľahko sa čistia. Pravidelné utieranie prachu a občasné umytie vodou sú obvykle všetko, čo je potrebné na ich udržanie v dobrom stave.

Vonkajšie žalúzie ISOTRA ponúkajú kombináciu estetiky, súkromia, energetickej účinnosti a odolnosti, ktorá ich robí výhodnou investíciou pre akýkoľvek domov. Či už hľadáte spôsob, ako zvýšiť súkromie, znížiť energetické náklady, alebo jednoducho vylepšiť vzhľad vášho domova, vonkajšie žalúzie ISOTRA sú riešením, ktoré stojí za zváženie.

isotra

Prečítajte si aj nasledujúci článok

VONKAJŠIE ŽALÚZIE ISOTRA


TIENIACA TECHNIKA NA MIERU

Pozrite sa, ako úspešne dopadli realizácie exteriérovej tieniacej techniky od REKOMPLETT. Všetko bolo vyrobené na mieru podľa požiadaviek klientov.

Vypracujeme Vám bezplatne nezáväznú cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na mailovú adresu info(@)rekomplett.sk alebo telefonicky na t.č.: +421 915 251 869 alebo navštívte náš Showroom REKOMPLETT Zavarská 11, Trnava.


V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na mailovú adresu info(@)rekomplett.sk, telefonicky na t.č.: +421 902 904 711, +421 915 251 869 alebo navštívte náš Showroom REKOMPLETT Zavarská 11, Trnava. Radi Vám pomôžeme a poradíme s výberom.