DODÁVKA A MONTÁŽ VONKAJŠÍCH ŽALÚZIÍ

LAMELA Z70_C70_Z90_C80_S90_Vonkajšie žalúzie, exteriérové žalúzie, TIENIACA TECHNIKA, TIENENIE, TRNAVA, NITRA, HLOHOVEC, PIEŠŤANY, SEREĎ

Dodajte Vášmu bývaniu nielen nový dizajn ale aj účinnú ochranu

Vonkajšie žalúzie predstavujú spoľahlivú tieniacu techniku, vďaka ktorej dosiahnete optimálne zatienenie v miestnosti.

Dokonalé zatienenie je docielené pomocou presahu lamiel a vodiacich líšt cez celú svetlosť okenného rámu. V uzavretom stave svetlo zvonku neprechádza ani po okrajoch sklenených plôch okien.

Variabilita nastavenia lamiel

Dômyselné naklápanie lamiel umožňuje reguláciu svetla v miestnosti. V miestnosti tak môžete mať úplnú tmu, mierne šero, príjemný tieň, alebo plné svetlo pri vytiahnutí žalúzií.

Odolnosť a dlhá životnosť

Vďaka bočným vodiacim lištám sú vonkajšie žalúzie veľmi stabilné aj pri nepriaznivom veternom počasí. Lamely žalúzií sú vyrobené z vysoko kvalitného hliníka, ktorý vďaka nástreku nekoroduje, nepohlcuje teplo a tvarovo ani farebne sa nemení.

Ovládanie žalúzií

Možnosť manuálneho, motorového alebo diaľkového ovládania. Žalúzie sa môžu podľa individuálneho nastavenia naklápať, vyťahovať alebo sťahovať aj v čase Vašej neprítomnosti. Nikto tak nemusí spozorovať, že ste na dovolenke.

Tvary lamiel

Lamely bez pozdĺžneho záhybu

Lamely v tvare písmena „C“

lamely v tvare písmena „Z“ s vlisovanou gumou po celej dĺžke lamiel

lamely v tvare písmena „S“ s vlisovanou gumou po celej dĺžke lamiel

Vzorkovník farieb vonkajších žalúzií

Vďaka širokej palete farieb a prevedení vieme uspokojiť potreby každého zákazníka.

OBĽÚBENÝ, MODERNÝ A EFEKTÍVNY SPÔSOB TIENENIA

VONKAJŠIE ŽALÚZIE NA MIERU

Žalúzie v tvare Z

V prípade záujmu o dodávku a montáž vonkajších žaluzií nás kontaktujte na mailovú adresu info(@)rekomplett.sk, telefonicky na t.č.: +421 902 904 711, +421 915 251 869 alebo navštívte náš showroom REKOMPLETT na Zavarskej 11 v Trnave.