VÝKLOPNÉ GARÁŽOVÉ BRÁNY BERRY

garážové brány, hoermann, rekomplett, dodávka, montáž

Spojenie kvality a pekného vzhľadu

Najčastejšie kupovaná garážová brána v Európe

Optimálne zladené s Vaším osobným architektonickým štýlom.

V každej bráne Hörmann Berry sa ukrývajú skúsenosti z 50 rokov know-how vo výrobe garážových brán. Vďaka množstvu motívov určite nájdete bránu, ktorú chcete pre Váš dom.

Výklopné brány Berry sú preskúšané a certifikované v súlade s náročnými bezpečnostnými požiadavkami európskej normy 13241-1.


Druhy výklopných brán

Oceľové motívy obdržíte sériovo v cenovo mimoriadne výhodnej bielej farbe, v 7 prednostných farbách za výhodnú cenu, ako aj v približne 200 farbách podľa škály RAL (výnimkou sú farby s perleťovým efektom, svietiace a metalické farby).

Brány z masívneho dreva obdržíte vo vyhotovení Severský smrek a Jedľovec kanadský (Hemlock).


Motívy

Výklopné brány Berry obdržíte v mnohých atraktívnych motívoch z ocele so vzhľadom prelisov a s kazetovým vzhľadom, a tiež ako drevenú bránu. Farby a povrchové úpravy s dekorom dodávajú dodatočný akcent.


Nová, 4. generácia pohonov presviedča rýchlejším otváraním brány, vyšším komfortom a inteligentnými funkciami. Nové LED osvetlenie rovnomerne osvetlí vašu garáž a uľahčí tak nastupovanie a vystupovanie.


Dôvody, prečo si vybrať práve výklopné garážové brány Hörmann

Ochrana pred privretím – Flexibilné plastové lišty medzi krídlom brány a rámom, ako aj dodatočné ochranné kryty nad pákovými ramenami sa starajú o účinnú ochranu proti privretiu prstov.

Bezpečnostný systém s viacnásobnými pružinami – Ak by niekedy praskla jedna z pružín, zaisťujú bránu ostatné neporušené pružiny. Odstup vinutí pružín je taký malý, že sú pred privretím maximálne chránené aj detské prsty.

Komfortná kontrola brány – Už nikdy viac nemusíte vo vetre a nečase stáť pred dverami, aby ste skontrolovali, či je brána zatvorená.

Spoľahlivosť – Spoľahlivá funkcia automatického vypnutia bezpečne zastaví bránu pri neočakávaných prekážkach. Prostredníctvom pozvoľného rozbehu a jemného zastavenia sa brána otvára a zatvára plynulo a potichu.

Komfortné otváranie a zatváranie – Po úplnom otvorení sa brána stlmí na doraze a bezpečne zastaví v priehlbine koľajnice. Špeciálne tvarované pákové rameno pritláča bránu pri zatváraní tesne k zárubni a brána sa sama pritiahne. V dôsledku toho nevzniká žiadna medzera medzi bránou a rámom.

Zabezpečenie voči vlámaniu vďaka jedinečnému blokovaniu otočnými západkami – Pri tomto druhu blokovania sa rohy krídla brány pevne spoja s rámom, takže je prakticky nemožné vypáčenie. Pomocou ľahko namontovateľnej sady na dovybavenie môžete bránu dodatočne zablokovať aj smerom hore.


V prípade záujmu o výklopné garážové brány Hörmann nás neváhajte kontaktovať na mailovú adresu info(@)rekomplett.sk alebo telefonicky na t.č.: +421 915 251 869. Showroom REKOMPLETT Zavarská 11, Trnava.