HYDROIZOLÁCIA SCHLÜTER SYSTEMS – KERDI

obkladanie, obklady, kupelna, rekonštrukcie, prerábky, rekomplett, trnava, toaleta, schluter systems

Použitie a funkcia

Schlüter ® – KERDI je izolačný pás z mäkkého polyetylénu, prekrývajúci drobné trhlinky, obojstranne opatrený špeciálnou strižou slúžiacou k účinnému zakotvenie do lepidla na lepenie dlažby alebo obkladov.

Schlüter KERDI

Rohož Schlüter ® – KERDI bola vyvinutá ako kontaktná izolácia v tesnom spojení s obkladom a dlažbou. Izolačný pás sa lepí pomocou vhodného lepidla na rovný podklad. Dlaždice alebo obkladačky sa lepia tenkovrstvým spôsobom priamo na Schlüter ® – KERDI.

Schlüter KERDI – DS

Schlüter ® – KERDI – DS je izolačný pás a parotesná zábrana v tesnom spojení s obkladom a dlažbou, určený pre použitie napríklad v sprchových kútoch, kúpeľniach, plaveckých halách, zariadeniach wellness a v priemyselných prevádzkach so zvýšenou vlhkosťou vzduchu. Parotesné zábrany môžu byť vhodné aj u podkladov citlivých na vlhko, ako sú napríklad drevo, sadrokartón a sadrová omietka. 

Foto z realizácie

V prípade záujmu o zrealizovanie odizolovania alebo bližších informácií k izolácii Schlüter SYSTEMS – KERDI, nás kontaktujte na mailovú adresu info(@)rekomplett.sk alebo telefonicky na t.č.: +421 915 251 869. Showroom REKOMPLETT Zavarská 11, Trnava.