INTERIÉROVÉ ŽALÚZIE

horizontálne žalúzie, dodávka a montáž, rekomplett

VNÚTORNÉ ŽALÚZIE NA MIERU

Interiérové žalúzie sa inštalujú na vnútornú stranu okna a sú vhodné na plastové okná, rovnako ako na okná s dreveným alebo hliníkovým rámom. Vnútorné hliníkové žalúzie regulujú množstvo svetla v interiéri, chránia interiér pred priamym slnkom, teplom, ale aj pred nechcenými pohľadmi zvonku. Moderné vnútorné žalúzie na okná sú dizajnovým a zároveň funkčným prvkom, ktorý dodá vášmu interiéru úplne nový rozmer.

Horizontálne žalúzie

Hliníkové horizontálne žalúzie do okien sa v produktových radoch líšia lamelami, spôsobom uchytenia a ovládania a vyhotovením horného profilu. Ponuka farieb je široká a vďaka tomu možno zladiť žalúzie s interiérom. Horizontálne žalúzie sú najbežnejším typom interiérového zatienenia miestnosti. Lamely všetkých žalúzií v tejto kategórii sú vyrobené z hliníka, ktorého výhodou je ľahkosť a zároveň vysoká odolnosť.

Strešné žalúzie

Ponúkame vám vnútorné žalúzie na strešné okná V-lite, ktoré sa postarajú o príjemný tieň v strešných priestoroch. Žalúzia je vytvorená pre všetky typy strešných okien. Kvalitné vyhotovenie žalúzie s hliníkovými vodiacimi lištami pre dlhú životnosť v kombinácii s vhodne vybraným odtieňom lamiel zabezpečuje plynulú reguláciu svetla. Farbu hliníkových lamiel si môžete vybrať podľa aktuálneho vzorkovníka. Podľa polohy okna, v ktorom je žalúzia umiestnená, si môžete vybrať medzi dvoma spôsobmi ovládania. Aj keď je vaše okno umiestnené vo vyššej polohe, môžete so strešnou žalúziou pohodlne manipulovať vďaka ovládaniu na vodiacej lište spolu s ovládacou tyčou.

Vertikálne žalúzie

Vertikálne látkové žalúzie premenia váš interiér na útulné miesto chránené pred nadmerným svetlom aj pred nežiaducimi pohľadmi. Široká škála prevedení lamiel vertikálnych žalúzií uspokojí vaše špecifické potreby. Ak potrebujete napríklad miestnosť zatemňovať, skvele poslúžia látky s plne zatemňujúcim účinkom. Nehorľavé materiály sú populárne v kancelárskych priestoroch, a materiály s obsahom skleneného vlákna zase uvítajú najmä alergici. Zvislé žalúzie môžete použiť ako k zatienenie veľkých plôch, tak aj k predeleniu veľkých miestností. Vďaka širokému výberu materiálov a farieb si doladíte priestor presne podľa svojho želania a vkusu.

Vnútorné tienenie – žalúzie na okná

isotra

Ponúkame kvalitné vnútorné žalúzie. Ponuka sa skladá z niekoľkých rôznych produktových radov, pričom každý má svoje určenie a špecifiká. Pre všetky produkty interiérového tienenia je spoločná vysoká kvalita, moderný dizajn a prijateľná cena. Produkty sa ustavične inovujú a prispôsobujú potrebám zákazníkov.


TIENIACA TECHNIKA NA MIERU

Pozrite sa, ako úspešne dopadli realizácie interiérovej a exteriérovej tieniacej techniky od REKOMPLETT. Všetko bolo vyrobené na mieru podľa požiadaviek klientov.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na mailovú adresu info(@)rekomplett.sk, telefonicky na t.č.: +421 902 904 711, +421 915 251 869 alebo navštívte náš Showroom REKOMPLETT Zavarská 11, Trnava. Radi Vám pomôžeme a poradíme s výberom.