Jesenný Bonus ARTOSI – Screenová roleta ZADARMO

pergola artosi, screenové rolety, dodávka a montáž, rekompett

Spoločnosť ISOTRA a.s. pripravila pre svojich zákazníkov špeciálnu akciu „SCREENOVÁ ROLETA ZADARMO K BIOKLIMATICKEJ PERGOLE ARTOSI“


isotra

Jesenná on-line kampaň zameraná na bioklimtickú pergolu ARTOSI a screenové rolety „Screenová roleta zadarmo k bioklimatickej pergole ARTOSI“ trvá od 6. 11. 2023 s platnosťou do 30. 12. 2023.


Bonus screenová roleta zadarmo je možné získať ku každej záväzne objednávke pergoly ARTOSI, ktorú potvrdí zákazník v sieti predajcov ISOTRA Partner, ISOTRA ARTOSI Partner alebo u predajcov spoločnosti ISOTRA a.s., a to v termíne od 6. 11. 2023 do 30. 12. 2023. Objednávka sa musí vzťahovať na produkty, ktoré vyrába alebo dodáva spoločnosť ISOTRA a.s.BONUS sa vzťahuje na nižšie uvedené produkty:

Screenová roleta ALFA-ZIP

Screenová roleta ALFA PLUS-ZIP


BONUS je možné získať na základe nasledujúcich pravidiel

Zákazník záväzne objedná pergolu ARTOSI v termíne trvania akcie.
b) Zákazník záväzne objedná k pergole ARTOSI screenové rolety podľa ponuky vyššie uvedenej.
c) BONUS screenové rolety zadarmo je možné uplatniť za podmienky objednania min. 2 screenových roliet.
d) Pokiaľ zákazník objedná 2 screenové rolety, dostane 1 zadarmo; pokiaľ objedná 3 a viac screenových roliet platí rovnaké pravidlo – 1 screenová roleta zadarmo.
e) Vždy platí, že BONUS sa vzťahuje na screenové rolety s najmenšou plochou m2.


Pravidlá akcie

Nevyhnutnou podmienkou získania BONUSU je vygenerovanie unikátneho kódu na https://www.artosi.sk/konfigurator. Na týchto stránkach si zákazník nakonfiguruje pergolu ARTOSI, vrátane screenových roliet. Pred odoslaním nezáväzného dopytu, v poslednom kroku konfigurácie, sa zákazníkovi vygeneruje unikátny kód na získanie BONUSU. Po získaní unikátneho kódu sa automaticky prepočíta celková cena za pergolu ARTOSI a screenovej rolety. Cena je uvedená vrátane DPH a bez montáže.

Po odoslaní nezáväzného dopytu obdrží zákazník e-mail zhrnutím konfigurácie pergoly, vrátane unikátneho kódu. Toto potvrdenie si zákazník ponechá pri sebe pre spätnú kontrolu podmienok akcie.

Do 24 hodín od odoslania nezáväzného dopytu bude zákazníka kontaktovať obchodný partner spoločnosti ISOTRA a.s. z dôvodu osobnej konzultácie zadanej konfigurácie, vymerania, montáže a finálnej objednávky.

V prípade uzavretia zákazky sa preukáže zákazník obchodnému partnerovi unikátnym kódom pre uplatnenie BONUSU.

Hodnota BONUSU bude odpočítaná z celkovej ceny objednávky vrátane DPH.

Akcie sa môže zúčastniť každá fyzická osoba staršia ako 18 rokov. BONUS je možné uplatniť na každú novú záväznú objednávku spĺňajúcu podmienky vyššie uvedené.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na mailovú adresu info@rekomplett.sk alebo telefonicky na t.č.: +421 902 904 711, +421 915 251 869. Navštívte aj náš Showroom REKOMPLETT Zavarská 11, Trnava.