KAŽDÁ DRUHÁ SCREENOVÁ ROLETA ZADARMO K BIOKLIMATICKEJ PERGOLE ARTOSI

screenoa roleta, pergola, rekomplett, trnava, dodávka a montáž

Úspora až 8 200 EUR z dôvodu zníženia koncových cien


*(Úspora až 8 200 EUR platí pre rozmer pergoly 4 × 4 m a 6 ks screenových roliet, cena uvedená vrátane DPH.)


isotra

Spoločnosť ISOTRA a.s. pripravila pre svojich zákazníkov špeciálnu akciu „BIOKLIMATICKÁ PERGOLA ARTOSI S BONUSOM AŽ 3 SCREENOVÝCH ROLIET ZADARMO


Bonus screenových roliet zadarmo (ďalej len BONUS) je možné získať ku každej záväznej objednávke pergoly ARTOSI, ktorú potvrdí zákazník v sieti predajcov ISOTRA Partner, ISOTRA ARTOSI Partner alebo u predajcov spoločnosti ISOTRA a.s. (ďalej len obchodný partner), a to v termíne od 10. 10. 2022 do 11. 11. 2022. Objednávka sa musí vzťahovať na produkty, ktoré vyrába alebo dodáva spoločnosť ISOTRA a.s.


Táto ponuka sa vzťahuje na screenové rolety

ALFA-ZIP

ALFA PLUS-ZIP


BONUS je možné získať na základe nasledujúcich pravidiel

– Zákazník záväzne objedná pergolu ARTOSI v termíne trvania akcie.

– Zákazník záväzne objedná k pergole ARTOSI screenové rolety podľa ponuky vyššie uvedenej.

– Pokiaľ zákazník objedná 2 screenové rolety, dostane 1 zadarmo; ak objedná 4 screenové rolety, dostane 2 zadarmo; ak objedná 6 screnových roliet, dostane 3 zadarmo.

– Vždy platí, že BONUS sa vzťahuje na screenové rolety s najmenšou plochou m².


Pravidlá akcie

Nevyhnutnou podmienkou získania BONUSU je vygenerovanie unikátneho kódu na www.artosi.sk/konfigurator Na týchto stránkach si zákazník nakonfiguruje pergolu ARTOSI, vrátane screenových roliet. Pred odoslaním nezáväzného dopytu, v poslednom kroku konfigurácie, bude mať zákazník možnosť vygenerovať unikátny kód na získanie BONUSU. Po získaní unikátneho kódu sa automaticky prepočíta celková cena za pergolu ARTOSI a screenovej rolety. Cena je uvedená vrátane DPH a bez montáže.

Po odoslaní nezáväzného dopytu obdrží zákazník e-mail zhrnutím konfigurácie pergoly, vrátane unikátneho kódu. Toto potvrdenie si zákazník ponechá pri sebe pre spätnú kontrolu podmienok akcie.

Do 24 hodín od odoslania nezáväzného dopytu bude zákazníka kontaktovať obchodný partner spoločnosti ISOTRA a.s. z dôvodu osobnej konzultácie zadanej konfigurácie, vymerania, montáže a finálnej objednávky.

V prípade uzavretia zákazky sa preukáže zákazník nášmu obchodnému partnerovi unikátnym kódom pre uplatnenie BONUSU. Hodnota BONUSU bude odpočítaná z celkovej ceny objednávky vrátane DPH.

Akcie sa môže zúčastniť každá fyzická osoba staršia ako 18 rokov. BONUS je možné uplatniť na každú novú záväznú objednávku spĺňajúcu podmienky vyššie uvedené.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na mailovú adresu info@rekomplett.sk alebo telefonicky na t.č.: +421 902 904 711, +421 915 251 869. Navštívte aj náš Showroom REKOMPLETT Zavarská 11, Trnava.