KOMBINOVANÉ ROLETY VELUX

rekonštrukcie bytov a domov, rekomplett, trnava, dodávka a montáž, rolety velux

Kombinovaná roleta VELUX spája v jednom výrobku zatemňujúcu roletu pre dokonalý spánok a plisovanú roletu pre reguláciu svetla.

Vďaka možnostiam zatemnenia aj mäkkého rozptýlenia denného svetla predstavuje flexibilné riešenie pre miestnosti používané na viac účelov, ako sú detské alebo obývacie izby a domáce pracovne.


Rolety sú usadené v bočných lištách, ktoré uľahčujú ich ovládanie.


Výhody kombinovaných roliet

Pre každý štýl sa nájde vyhovujúca roleta.

  • Manuálne ovládanie

  • Vyhotovenie s bielou alebo striebornou bočnou lištou

  • Dve rolety v jednom balení – úplné zatemnenie a regulácia svetla

  • Nová kolekcia moderných farieb

  • 9 vzorov z kolekcie na dobrú noc alebo vlastné farby z kolekcie Colour by You


Farebné prevedenia

Kolekcia roliet VELUX je plná štýlových farieb a jemných vzorov, ktoré sa hodia do každého domu a priestoru. Všetky varianty roliet sú k dispozícii v rôznych farbách. Môžete si vybrať ladiace alebo kontrastné farby, a vytvoriť si tak interiér podľa svojich predstáv.

Plisovaná roleta je vždy v bielej farbe. Kolekcia detských vzorov je k dispozícii pre zatemňujúce a kombinované rolety.


Manuálne ovládanie s ovládacou lištou a plynulým polohovaním.


Ovládanie

Kombinovaná roleta VELUX je pripevnená k vrchnému krytu a pohybuje sa v bočných lištách, ktoré zabezpečujú hladké fungovanie a plynulé plohovanie na okne.

Roleta má dve ovládacie rukoväte, ktoré sa môžu nastaviť nezávisle, hoci obe látky sú pripevnené jedna k druhej: prvá ovládacia rukoväť je umiestnená medzi dvoma látkami, druhá na spodku plisovanej látky. Jednoducho použite ovládaciu rukoväť a vytiahnite alebo stiahnite ju, koľko si želáte. Na uľahčenie ovládania manuálne ovládanej rolety si môžete zakúpiť taktiež ovládacie tyče, nadstavce k tyči a adaptéry pre tyč.


Bezpečie a udržateľnosť

Všetky rolety a žalúzie VELUX sa obídu bez visiacich šnúrok, ktoré môžu ohroziť bezpečnosť detí. Certifikát OEKO-TEX zaručuje, že vnútorné rolety neobsahujú žiadne škodlivé látky. Vonkajšie rolety zase cháni pred vlámaním.


Záruka

Všetky výrobky VELUX sú vyrobené podľa náročných noriem a z tých najkvalitnejších materiálov a boli navrhnuté pre dlhoročné bezproblémové používanie.


V prípade záujmu nás kontaktujte na mailovú adresu info(@)rekomplett.sk alebo telefonicky na t.č.: +421 915 251 869. Radi zodpovieme na Vaše otázky a poradíme s výberom.