KOMPOZITNÉ PODLAHY AFIRMAX LEGNAR

kompozitná podlaha, rekomplett, dodávka a montáž

Kolekcia drevodekorov LEGNAR bola inšpirovaná netradičnou kombináciou škandinávie s japonským štýlom

Kompozitné podlahy v sebe spájajú výhody odolnosti, stabilnosti a kvality. U nás nájdete plávajúce kompozitné podlahy s realistickými dekormi a jemnou štruktúrou. Každá kompozitná podlaha AFIRMAX bola vyvinutá pre otvorené priestory a zvládne aj umiestnenie do vlhkých priestorov.

Výhody kompozitnej podlahy Legnar

  • 100% vodeodolná
  • Vysoká rozmerová stálosť podlahy
  • Tichá a komfortná podlaha
  • Ideálne riešenie pre veľké otvorené priestory a podlahové vykurovanie
  • Jednoduchá inštalácia s extrémne silným uzamykacím systémom
  • Dizajnová 4V drážka. Nové skosenie hrán vytvára súvislý dizajn podlahy. Dekor prirodzene prechádza z lamely na lamelu spolu s autentickou štruktúrou a vytvára tak jedinečný dojem.
  • Ešte vyššia trieda odolnosti 42, ktorá je vhodná aj do frekventovaných komerčných priestorov. Je to aj vďaka hrubšej nášľapnej vrstve 0,55 mm.
  • To najlepšie znázornenie skutočného dreva. Táto dokonalá podobnosť drevenej podlahy vytvára teplý, prirodzený pocit.

LEGNAR

Inovatívna kolekcia vinylových panelov vyrobených na báze minerálneho jadra. Napriek svojej malej hrúbke majú najvyššiu triedu záťaže 23/33, čo umožňuje ich využitie nielen vo všetkých bytových priestoroch, ale aj v intenzívne využívaných komerčných priestoroch.

LEGNAR je tiež inovatívna designová v-drážka. Jasný a hlboký v4 spoj, ktorý prenáša dizajn z povrchu, rovnako ako u dosiek z prírodného dreva, aj na skosenie medzi panelmi. Zdôrazňuje šírku panelov – 229 mm.


LEGNAR ULTRA – najrealistickejšia štruktúra dreva

Ultra realistická textúra dreva, hrče a praskliny, ktoré dokonale odrážajú krásu skutočného dreva. To všetko s extrémne odolným minerálnym jadrom, vďaka ktorému je podlaha vhodná ako do domácností, tak aj do intenzívne využívaných komerčných priestorov. Najvyššia kvalita synchrónnej štruktúry, hlboký matný povrch, to všetko doplnené inovatívnym spracovaním V-dážky „Continuous Design“. Predstavujeme kolekciu Legnar Ultra.


LEGNAR HARRINGBONE

Kompozitná podlaha SPC s HD minerálnym jadrom s clicom vo vzore rybia kosť.Využite skvelú akciu na podložku LVT SOLID STEP ku kompozitným podlahám AFIRMAX ZADARMO!

Podlahy AFIRMAX nájdete u nás v showroome REKOMPLETT na Zavarskej 11 v Trnave. Radi Vám poradíme s výberom.

V prípade záujmu nás môžete kontaktovať aj na mailovú adresu info(@)rekomplett.sk a telefonicky na t.č.: +421 902 904 711 alebo +421 915 251 869.