KRÍDLOVÉ GARÁŽOVÉ BRÁNY NA MIERU

garážové brány, jednokrídlové brány, rekomplett, dodávka a montáž

Brána pre Vašu garáž by mala vyhovovať všetkým Vašim požiadavkám.

Dodáme a namontujeme Vám garážovú bránu na mieru.


Vyhotovenia

Krídlové brány sú dodávané v rôznych vyhotoveniach. Najčastejšie používaným vzorom pre krídlové brány je hladký alebo pásový dizajn sekcií.

Krídlo brány je vyrábané zo sendvičových panelov, ktoré sú zateplené polyuretánovou penou. Z oboch strán panelu sa nachádza oceľový plech.


Výhody a použitie

Hlavnou výhodou týchto brán je ich dlhá životnosť a odolnosť aj pri vysokom prevádzkovom zaťažení. Dvojkrídlové garážové brány nezasahujú do interiéru a neznižujú strop pri vstupe do garáže.

Garážové krídlové brány sú ideálnou náhradou za nepraktické kovové brány, vďaka ľahkej konštrukcii a polyuretánovému zatepleniu.

vhodnou alternatívou aj v garáži, kde z priestorových dôvodov nemôžete namontovať sekcionálnu bránu. Priestor nad garážovým otvorom zvnútra garáže je často minimálny. Krídlová brána je ideálnou voľbou, nakoľko tento priestor nevyžaduje.


Dodávka brány

Brány sú dodávané so zárubňou, zabudovaným zámkom a cylindrickou vložkou. Pánty, v ktorých sú krídla osadené, sú nastaviteľné v horizontálnej aj vertikálnej rovine. Výplň krídel tvorí panel s hrúbkou 40 mm izolovaný polyuretánovou penou.

Podmienkou použitia tohto typu brány je rovina v mieste pohybu krídiel, aby ich bolo možné fixovať pomocou zarážok proti samovoľnému privretiu.


Rozmery

Maximálna šírka 2700 mm x maximálna výška 2500 mmREKONŠTRUKCIE

Pozrite sa, ako úspešne dopadli realizácie garážových brán od REKOMPLETT. Všetko bolo zrealizované na mieru podľa požiadaviek klientov.

V prípade záujmu Vám radi spracujeme kalkuláciu na tento typ brány a zodpovieme na Vaše otázky. Kontaktujte nás na čísle +421903747015 alebo mailom na adresu rekomplett@rekomplett.sk