LAMINÁTOVÉ PODLAHY EGGER – LETNÁ AKCIA DO 30.9.2022

podlahy egger, rekomplett, trnava, dodavka, montaz

Predĺžená prebiehajúca letná AKCIA na vybrané dekory podláh z kolekcie EGGER PRO Laminát

Aby bol váš priestor dokonalý a výnimočný, je dôležité vybrať si tu správnu podlahovú krytinu pre váš interiér, ktorá bude v harmónii s vašim životným štýlom.

Laminátové podlahy značky EGGER majú všetko čo potrebujete: sú vysokokvalitné, odolné, prirodzene krásne, štýlovo rozmanité s obrovským výberom rôznych autentických dekorov vo vzhľade dreva, kameňa alebo betónu.


Laminátové podlahy EGGER

Podlahové dosky vo formáte Classic zvýraznia celkový dojem z priestoru. Podlaha je bez V- drážky, čo znamená, že jednotlivé lamely do seba perfektne zapadnú, spoje sú neviditeľné a podlaha pôsobí celistvo a jednotne.

Podlahové dosky vo formáte Large zvýraznia celkový dojem z priestoru. 4- stranné priznané drážky po celom obvode zvýrazňujú vzhľad jednotlivých podlahových dosiek. Podlaha má protišmykový povrch R10, čo zaručuje prvotriedny komfort a vyššiu bezpečnosť pri chôdzi.

Vďaka podlahovým doskám vo formáte Kingsize môže tento dekor naplno rozvinúť svoj krásny vzhľad. Jednotlivé lamely majú skosené hrany len na pozdĺžnych stranách. 2- stranné skosenie hrán zvýrazňuje podlahové dosky položené v rade. Podlaha má protišmykový povrch R10, čo zaručuje prvotriedny komfort a vyššiu bezpečnosť pri chôdzi.


Výhody

  • Mimoriadne odolná voči oderu a škvrnám vďaka povrchu z melamínovej živice.
  • Stálofarebná, odolná voči silnému UV žiareniu.
  • Univerzálne využiteľná v obytných aj komerčných priestoroch.
  • Antistatický a antibakteriálny povrch odpudzuje prach a nečistoty, vhodná pre alergikov.
  • Zložená z prírodných vlákien dreva, 100% bez PVC a zmäkčovadiel.
  • Vhodná na podlahové vykurovanie.
  • Jednoduchá inštalácia vďaka systému CLIC it.

Použitie

Podlaha v hrúbke 7 mm v triede záťaže 31 je vhodná pre aplikáciu do obytných priestorov.

Podlaha v hrúbke 8 mm v triede záťaže 32 je vhodná pre aplikáciu vo všetkých obytných prietoroch s intenzívnym používaním, ako aj pre bežné použitie v komerčných priestoroch.


Spôsob pokládky

Jednoduchá pokládka pomocou inštalačného systému CLIC it! Pri inštalácií podlahy je potrebné použiť pod podlahu vhodnú podložku z rady EGGER Silenzio. V prípade pokládky na minerálny podklad, odporúčame použiť parozábrannú fóliu EGGER ALU Flex, aby sa zabránilo prieniku vlhkosti z podkladu.


Viac o laminátových podlahách sa dočítate v článku:

Navštívte náš showroom REKOMPLETT na Zavarskej 11 v Trnave. Radi Vám poradíme s výberom.