MARKÍZY NA MIERU

tieniaca technika, markiza na mieru, rekomplett, trnava

Markízy sú spojením praktickosti a elegancie. Predstavujú účinnú ochranu proti slnečným lúčom a dokresľujú vzhľad vášho domu. Markízy sa vďaka jednoduchej konštrukcii a kvalitnému vyhotoveniu často používajú nielen na zatienenie terás rodinných domov, ale aj v komerčnej sfére. Široká kolekcia kvalitných farebných látok umožní výber podľa vašich predstáv.

Prednosti a výhody markíz

• zastrešenie malých aj veľkých priestorov terás a veránd
• široká kolekcia látok DICKSON so špeciálnou povrchovou úpravou CLEANGARD a látok SATTLER so špeciálnou povrchovou úpravou TEXgard
• vlákno SUNACRYL a technológie farbenia látok v hmote
(solution dyed acrilico) zaručujú vysokú stálofarebnosť
použitých látok
• možnosť elektrického ovládania a voľby snímača slnka/vetra
• maximálny výsun 3,5 m
• ramená markíz sú vyrobené zo špeciálnej hliníkovej zliatiny


Markízy pri vašom dome vytvoria chránený priestor a vytvoria príjemné miesto na stretávanie s rodinou aj priateľmi.


Markízové látky

Markízy sú potiahnuté akrylovou látkou naimpregnovanou ochranným prípravkom. Tento prípravok chráni látku markízy pred premoknutím a znečistením.

Každé vlákno je starostlivo pokryté touto ochrannou povrchovou úpravou. Impregnácia zabraňuje prenikaniu vody, vlhkosti a špiny a tým podporuje samočistiaci efekt. Špinavé kvapky vody potom nepreniknú do látky, ale zostanú na jej povrchu a stečú dole.

Kvalitný materiál a spracovanie zaručujú dlhú životnosť markízy a stálu farbu. Vyberte si z množstva dekorov takú látku na markízy, ktorá sa bude na vašu terasu alebo váš balkón hodiť najlepšie.


Pokiaľ bude markízová látka správne udržiavaná, bude vďaka použitej technológii chránená a zachová si moderný vzhľad po dlhé roky. Látky SATTLER vynikajú svojim dizajnom, sú veľmi príjemné na dotyk, farby sú stálofarebné, majú vysokú UV ochranu, chráni proti najrôznejším rozmarom počasia a odpudzujú nečistoty.


MARKÍZY NA MIERU

Zlaďte markízu s exteriérom svojho domu. Vyberte si terasovú markízu z mnohých rôznych prevedení alebo využite košovú markízu pre komerčné účely.

JASMINA

Markíza bez nosného profilu

STELA

Markíza s nosným profilom

EMMA

Kazetová markíza

OLIVIA

Kazetová markíza

DAKOTA

Kazetová markíza


V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na mailovú adresu info(@)rekomplett.sk alebo telefonicky na t.č.: +421 915 251 869 alebo navštívte náš Showroom REKOMPLETT Zavarská 11, Trnava.