MODERNÉ FAREBNÉ TRENDY ROKU 2022 LADIACE S PODLAHAMI EGGER

trendové farby, podlahy egger, rekomplett, trnava, dodávka a montáž

Inšpirujte sa krásnymi kombináciami pre váš domov

Harmonické prírodné tóny vnášajú kus vonkajšieho prostredia do interiéru

S autentickými dekormi dreva, kameňa a tlmenými farbami prináša EGGER kus vonkajšieho prostredia do vášho interiéru.

Podlahy EGGER sú perfektným doplnkom k aktuálnym farebným trendom. Špecialisti na dekory zo spoločnosti EGGER zostavili exkluzívne kombinácie produktov a dekorov, s cieľom inšpirovať a ukázať, s ktorými domácimi trendmi podlahy EGGER obzvlášť krásne ladia.

Vybrali štyri moderné farby z palety prírodných odtieňov, ako sú zelená a modrá v tlmených odtieňoch, zemité odtiene a klasická čierna, ktoré sa dobre kombinujú s vybranými dekormi podláh. Výsledkom sú inšpiratívne, moderné obytné priestory, v ktorých sa budete cítiť skvelo.


Tlmené zemité tóny- teplé zemité tóny vytvárajú príjemnú atmosféru

Dôraz tu nie je kladený na kontrasty, ale skôr na kombinácie tlmených zemitých a prírodných tónov. Nie sú to jednotlivé kusy nábytku alebo bytové doplnky, ktoré dominujú miestnosti. Vytúžený efekt je tvorený skôr farebnou harmóniou vybavenia. Všetko sa prelína v harmonický celok.


Matné zelené tóny prírody – jemná zelená farba

Zelená farba do moderného interiéru jednoznačne patrí. Evokuje prepojenie s prírodou. Trendom sú jemné matné zelené tóny prírody. Inšpiráciou pre tento farebný trend sa stali rastliny ako rákos, eukalyptus, ale aj jedľa. Koncept prepojenia interiérového designu a prírody je známy ako biofílny design. Typické sú presvetlené miestnosti s vhodnými prvkami a rastlinami, ktoré vo vzájomnej harmónií vytvárajú jedinečnú atmosféru. Podlahy EGGER so svetlým, prírodným vzhľadom sa k tomuto designu dokonale hodia.


Tlmené modré tóny pre ukľudňujúcu čistotu – púdrová modrá

Modré farebné tóny zaujmú svojou ukľudňujúcou svetlosťou. Do interiéru vnášajú ľahkosť, sviežoť a pocit slobody. Tlmené modré tóny vyzerajú obzvlášť krásne v kombinácii s prírodným dubovým drevom v svetlých odtieňoch, svetlými podlahovými doskami alebo sivými tónmi. Spolu s doplnkami a bytovými dekoráciami v kontrastnej čiernej farbe vzniká skutočne efektný interiér.


Nová čierna ako kontrast – čierna elegancia ako kontrast

Nová čierna získala prirodzený vzhľad. Kombinuje sa s povrchovými štruktúrami dreva alebo matnými povrchmi ako kontrastný prvok. Čierne detaily v kombinácii s autentickým drevom vytvárajú moderný štýl interiéru. Prírodné podlahy vnášajú do miestnosti ľahkosť a zvýrazňujú efekt čiernych prvkov. Naopak čierna podlaha vytvára elegantný kontrast k svetlému nábytku.


Katalóg farebných trendov

Pre viac inšpirácie odporúčame prezrieť si katalóg farebných trendov, v ktorom nájdete vhodné kombinácie vybraných farieb a podláh z kolekcie EGGER PRO spolu s odporúčanými produktmi pre výrobu nábytku a návrhy interiérov z EGGER kolekcie dekoratívnych materiálov.


Chceli by ste ešte pred nákupom podlahy vedieť ako bude nový podlahový dekor vyzerať vo vašej miestnosti?

Vyskúšajte si Vizualizátor podláh EGGER. Práca s ním je veľmi jednoduchá. Chytrá intuitívna navigácia menu vás prevedie aplikáciou a zároveň vám poskytne prehľad kolekcií, typov podláh a v neposlednom rade aj širokého sortimentu najrôznejších dekorov. Zvolené dekory podláh si môžete vyskúšať na fotografii, ktorú si sami nahrajete, alebo môžete použiť obrázky nahrané vopred v aplikácii. Nástroj je optimalizovaný aj pre mobilné použitie.


Vizualizátor podláh EGGERViac o laminátových podlahách sa dočítate v článku:

Navštívte náš showroom REKOMPLETT na Zavarskej 11 v Trnave. Radi Vám poradíme s výberom.