ODVODŇOVACIE SYSTÉMY PRE BALKÓNY A TERASY

odtokovy system, schluter, balkony, terasy, rekomplett,

Odvodňovacie systémy

Odvodňovacie systémy Schlüter-Systems zabezpečia, aby vlhkosť zostala nielen mimo stavebnú konštrukciu, ale aby bola zároveň odvádzaná presne tam, kde nemôže spôsobiť žiadnu škodu.


Schlüter®-BARIN

Žľabový systém z farebne lakovaného hliníka pre odvádzanie vody z plôch balkónov a terás. Pomocou pozdĺžnych otvorov na zadnej strane žľabov možno vytvoriť spád až do 30 mm. Jednotlivé diely systému Schlüter ®-BARIN sa navzájom spájajú naskrutkovaním spojok na žľab.


Schlüter®-KERDI-DRAIN

Systém vpustí pre spoľahlivé napojenie na kontaktnú izoláciu. Vpuste sú modulovo zostavené a dajú sa skladať podľa individuálnych požiadaviek. Rôzny dizajn mriežky je možné vzájomne kombinovať s rôznymi vertikálnymi a horizontálnymi odtokovými telesami.


Schlüter®-KERDI-DRAIN-SP-E

Chrlič z ušľachtilej ocele pre odvodnenie balkónov a terás ukončených parapetným múrom. Jednoduché a spoľahlivé pripojenie na kontaktnú izoláciu. Ak obvodová parapetná stena úplne znemožňuje odvodnenie cez hranu je nutné osadiť dve úplne nezávislé odvodnenia, napríklad jednu podlahovú vpusť a jeden alebo dva chrliče. Druhý chrlič slúži v súlade s príslušnými predpismi ako núdzový prepad.


V prípade záujmu nás kontaktujte na mailovú adresu info(@)rekomplett.sk alebo telefonicky na t.č.: +421 915 251 869. Radi zodpovieme na Vaše otázky a poradíme s výberom.