PODLAHOVÉ VYKUROVANIE V SPRCHE SCHLÜTER ® – DITRA HEAT

Podlahové elektrické vykurovanie aj v sprchovom kúte

Čo je Schlüter ® – DITRA HEAT

Schlüter ® – DITRA HEAT je polypropylénový pás so štruktúrou skosených výliskov, ktorý je na spodnej strane opatrený nosnou strižou.

Na čo slúži

Je univerzálnym podkladom pre dlažby ako separačná vrstva a vrstva pre vyrovnanie tlaku pary a slúži pre uchytenie vykurovacích káblov.

Podmienky pre podklad

Podklad, na ktorý sa Schlüter ® – DITRA HEAT pokladá, musí byť rovný a nosný. Pre prilepenie Schlüter ® – DITRA HEAT sa na podklad nanesie ozubenou stierkou lepidlo na tenkovrstvové lepenie, ktoré je vhodné pre konkrétny podklad.

Pokládka

Schlüter ® – DITRA HEAT sa uloží celou plochou, na ktorej je tkanina do tenkej vrstvy lepidla a pritlačením sa mechanicky ukotví. Bezprostredne po prilepení možno vykonať pokládku vykurovacích káblov.

Funkcie

Separácia

Oddeľuje dlažbu od podkladu a neutralizuje tak pnutia medzi podkladom a dlažbou.

Rozloženie zaťaženia

Prenáša zaťaženie pôsobiace na dlažbu cez výlisky vyplnené lepidlom pre tenkovrstvové lepenie priamo do podkladu. Dlažbu položenú na Schlüter ® – DITRA HEAT je možné zodpovedajúcim spôsobom zaťažovať.

Priľnavosť

Ukotvením striže vzniká v tenkej vrstve lepidla na podklade a mechanickým zakotvením lepidla vo skosených výliskoch spoľahlivé spojenie medzi podkladom a dlažbou.

Foto z realizácie

V prípade záujmu nás kontaktujte na mailovú adresu info(@)rekomplett.sk alebo telefonicky na t.č.: +421 915 251 869. Nájdete nás v showroome REKOMPLETT na Zavarskej 11 v Trnave.

Radi Vám poskytneme bližšie informácie.