PODLAHY ALPHA VINYL QUICK-STEP

podlahy, rekomplett, trnava, dodávka a montáž

Podlaha Alpha Vinyl ponúka bohatý štýl a praktickosť

Mimoriadne pevné jadro podlahy Alpha Vinyl a jedinečná vrchná vrstva chránia pred škvrnami, poškriabaním a poškodením nárazom.

Inovatívny klik systém zaisťuje najvodotesnejšiu vinylovú podlahu, aká kedy bola vyrobená. Podlaha Alpha Vinyl je ideálna na rekonštrukcie a môže sa inštalovať prakticky na ľubovoľnom povrchu (pravidelný alebo nepravidelný).

100% vodeodolnosť

Podlaha Alpha Vinyl ponúka pokročilý vodotesný klik systém v kombinácii s vodoodpudzujúcou technológiou. To zaisťuje plne vodotesnú podlahu, ktorá je ideálna pre kuchyne, kúpeľne a iné oblasti náchylné na vlhkosť a rozliatia.

Vyberte si vodeodolnú podlahu Quick-Step a dajte zbohom problémom s vlhkosťou. Tieto podlahy majú výnimočne štýlový a prírodný vzhľad a zároveň sú 100% odolné voči vlhkosti, vďaka čomu je ich umývanie jednoduchšie než kedykoľvek predtým.


Ultra silná a maximálna odolnosť

U podlahy Alpha Vinyl nemajú padajúce predmety, rozliatia a poškriabania žiadnu šancu a to vďaka ultrapevnému jadru podlahy a jedinečnej vrchnej vrstve s technológiou odolnou proti poškriabaniu a škvrnám.

Podlaha vhodná aj pre nepravidelné povrchy

Pevné jadro podlahy Alpha Vinyl ponúka ďalšiu výhodu. Vo väčšine prípadov nebude potrebné pripraviť podlahu pred montážou. Vďaka tomu je podlaha Alpha Vinyl vynikajúcou voľbou pre projekty rekonštrukcií.


Montáž

Vďaka patentovanému klik systému, ktorý sa ľahko používa, sa podlaha mimoriadne ľahko montuje.


Farebné prevedenia

Tešte sa zo svojej vinylovej podlahy počas mnohých rokov vďaka zapečatenej vrchnej vrstve s technológiou Stain and Scratch Guard. Táto vrstva zabezpečuje vynikajúcu ochranu pre poškriabaním, škvrnami, znečistením a oterom.V prípade záujmu o podlahu Alpha Vinyl nás neváhajte kontaktovať na mailovú adresu info(@)rekomplett.sk alebo telefonicky na t.č.: +421 915 251 869. Showroom REKOMPLETT Zavarská 11, Trnava.