REKONŠTRUKCIA KÚPEĽNE RODINNÉHO DOMU

Kúpeľňa

Majitelia tejto kúpeľne majú svoj vkus a ten sme sa snažili premietnuť do jej rekonštrukcie. Tmavý hnedý obklad doplnený a zjemnený béžovou a kvetmi. Sprchová zástena a celý bezbariérový kút je robený na mieru podľa požiadaviek zákazníka. Všetky profily a systémy pochádzajú od zn. Schluter Systems. Tak isto aj podlahové vykurovanie. WC – Geberit najmodernejšieho vzhľadu je opatrený vstavanou sprchou.

Realizácia

Rekonštrukciu sme realizovali v Jaslovských Bohuniciach pri Trnave.

DVOJGENERAČNÝ DOM

Rekonštrukcia

Rekonštrukcia veľkého rodinného domu premenila staré bývanie na nové-moderné, pre mladú rodinu a starú mamu. Dvojgeneračný dom tak spľňa podmienky bývania pre viacčlennú rodinu. Prerábka dvoch kúpeľní, kde sa kompletne menila dispozícia, obklady, nábytok, sanita, zahŕňala aj výrobu a montáž sklenených sprchový kútov na mieru. Samozrejme bezbariérových, čo ocenila najmä najstaršia obyvateľka tohto domu.

Nové bývanie

Majitelia do našej spoločnosti vložili svoju dôveru a vybrali si u nás všetky dôležité komponenty do svojho nového bývania. Od vchodových dverí, okien, podláh, interiérových dverí až po led osvetlenie v každej miestnosti.

REKONŠTRUKCIA KÚPEĽNE V RODINNOM DOME

Rekonštrukcia kúpeľne

Zo starej kúpeľne nová. Vdýchli sme starej kúpeľni nový život. Nové obklady, podlaha, sanita, nábytok, osvetlenie LED, sklenený sprchový kút na mieru. Miesto realizácie: Trnava