SIETE PROTI HMYZU

siete proti hmyzu, Rekomplett Trnava

Počas obdobia, kedy intenzívnejšie vetráme, stačí iba chvíľka na to, aby sme mali miestnosť plnú hmyzu. Siete proti hmyzu do okien, dverí a altánkov tento problém spoľahlivo odstránia.


OKENNÉ SIETE PROTI HMYZU

Pre moderné okná sú vhodné ľahko demontovateľné siete, pre staršie okná siete proti hmyzu s pružinovými kolíkmi, prípadne obrtlíkmi, ktoré však vyžadujú vŕtanie do okna.

Pre časté používanie a takmer neviditeľné skladovanie siete proti hmyzu je ideálnym riešením rolovací typ, ktorý možno jednoducho skryť k okraju okna, keď sa sieť nepoužíva. Všetky modely sú dostupné v rôznych farbách.


DVEROVÉ SIETE PROTI HMYZU

Dverové siete proti hmyzu ochránia váš domov pred hmyzom všetkého druhu. Dverová sieť je praktickou a takmer nevyhnutnou ochranou proti hmyzu v miestnostiach s frekventovaným vstupom na terasu či balkón. Dverová sieť je určená do balkónových dverí aj do okien väčších rozmerov. Prednosťou tejto dverovej siete proti hmyzu je princíp samozatvárania.


PLISOVANÉ SIETE PROTI HMYZU

Plisované siete proti hmyzu sú vhodnou ochranou proti hmyzu lietajúcemu do fasádnych otvorov, ktorými sú najmä vstupy na terasy, záhrady, bazény alebo balkóny a lodžie. Veľkou výhodou plisovaných sietí je jednoduchá inštalácia a následná demontáž.

Vďaka nízkemu spodnému profilu sú plisované siete vhodné do priestorov, kde sa pohybujú najmä deti, staršie osoby alebo hendikepovaní ľudia.

Certifikovaná plisovaná sieťovina je vyrobená z kvalitného materiálu odolného proti dažďu, UV žiareniu a vetru.


SIETE PROTI HMYZU NA MIERU

Pozrite sa, ako úspešne dopadli realizácie sietí do okien a dverí od REKOMPLETT. Všetko bolo vyrobené na mieru podľa požiadaviek klientov.

V prípade záujmu nás kontaktujte na mailovú adresu info(@)rekomplett.sk, telefonicky na t.č.: +421 902 904 711, +421 915 251 869 alebo navštívte náš showroom REKOMPLETT na Zavarskej 11 v Trnave. Radi Vám pomôžeme a poradíme s výberom.