POSUVNÉ RÁMOVÉ ALEBO BEZRÁMOVÉ ZASKLENIE PERGOLY ARTOSI

zasklenie pergoly, rekomplett

Novinka v portfóliu

Možnosť zasklenia strán pergoly posuvným rámovým alebo bezrámovým systémom.

Posuvný rámový alebo bezrámový systém ARTOSI GLASS je takmer neviditeľný a neprekáža výhľadu do záhrady alebo krajiny, ale dokonale chráni pred hlukom, prachom a nepriazňou počasia. Dokáže tak spríjemniť a predĺžiť Váš čas strávený na terase.

Prednosti a výhody zasklenia

  • chráni pred hlukom, prachom a nepriaznivým počasím
  • prekážka proti násilnému vniknutiu
  • farebné zladenie s pergolou ARTOSI aj screenovou roletou ALFA
  • poistky proti vysadeniu skiel
  • jednoduchá montáž
  • ľahké a rýchle ovládanie a údržba
  • voľba počtu krídiel i spôsobu otvárania

Spôsoby otvárania

Jednostranný spôsob otvárania

Obojstranný spôsob otvárania

Zaskliť je možné stranu pergoly od 2000 mm do 6000 mm a do výšky 2700 mm. Je možné zvoliť spôsob otvárania do strany alebo od seba (opona). Pri rámovom zasklení je ESG sklo o hrúbke 6 mm, pri bezrámovom je to 10 mm.

Otváranie je ľahké a tiché jednoduchým posunutím za držadlo, kedy sa jednotlivé sklenené rámy zasúvajú za seba do strán. Zasklenie je možné vybaviť zámkom a terasu tak úplne zabezpečiť.

Farby rámov a koľajníc

Posuvné rámové zasklenie

Posuvný rámový systém ARTOSI GLASS je vyrobený z vysoko kvalitných hliníkových profilov doplnených nerezovými komponentmi. Ako výplň je použité bezpečnostné kalené číre sklo o hrúbke 6 mm, ktoré dovolí zaskliť priestory až do výšky 2,7 metrov. Plynulý pohyb po koľajnici zaisťujú pojazdové kolieska.

Posuvné bezrámové zasklenie

Posuvný bezrámový systém je taký nenápadný, že ho ani nebudete vnímať. Je takmer neviditeľný, neprekáža výhľadu do záhrady alebo krajiny, ale dokonale chráni pred hlukom, prachom a nepriazňou počasia. Dokáže tak spríjemniť a predĺžiť Váš čas strávený na terase.

Systémy môžu byť vybavené nerezovým uzamykateľným držadlom s cylindrickou vložkou, bezpečne tak od seba oddelí časť terasy a záhrady a stáva sa tak účinnou prekážkou proti vlámaniu.

V prípade záujmu o zasklenie pergoly nás neváhajte kontaktovať na mailovú adresu info(@)rekomplett.sk alebo telefonicky na t.č.: +421 902 904 711, +421 915 251 869. Showroom REKOMPLETT Zavarská 11, Trnava.