POSUVNÉ SYSTÉMY SCRIGNO

scrigno stech, posuvné systémy

Stavebné puzdrá pre posuvné dvere

Využite čo najviac voľného priestoru domova s vedomím, že jediným pohybom si kedykoľvek zaistíte komfort a súkromie. Majte dvere k dispozícii, keď ich potrebujete a inak ich bez problémov schovajte.

STECH

Puzdro do murovanej a sadrokartónovej priečky (jednokrídlové alebo dvojkrídlové). Puzdro Stech je výsledkom tridsaťročných skúseností spoločnosti Scrigno, ktoré zaručujú vysokú úroveň kvality. Je k dispozícii vo všetkých štandardných rozmeroch.


SCRIGNO – KIT

Scrigno Kit je montážna súprava pre sadrokartónové priečky, ktorá je vďaka praktickému bajonetového systému ľahko a rýchlo zostaviteľná, bez použitia skrutiek. Rám je vyrobený z plechu a funguje rovnako ako klasické puzdro. Dva modely s rôznymi výškami (2100 a 1970 mm) ponúkajú možnosť realizovať až šesť otvorov a tým pokryjú kompletný sortiment puzdier štandardných rozmerov.


ESSENTIAL – KIT

Bezobložkové puzdro pre sadrokartónové priečky, jednoducho a rýchlo zostaviteľné, vyrobené z plechu a zinku, bez plastových komponentov. Je rovnako pevné ako tradičné puzdro a umožňuje úsporu pri doprave a skladovaní. Po zostavení sa inštaluje ako tradičné puzdro a zaručuje rovnaký estetický, extrémne čistý výsledok, minimalizmus a dizajn.


POSUVNÝ SYSTÉM DO SPRCHOVACÍCH KÚTOV

Inovačné riešenie pre svet kúpelní

Posuvné dvere do sprchovacieho kúta vo vnútri steny. Systém bol navrhnutý špeciálne pre sprchovacie kúty, ktoré nevyžadujú sprchovú vaničku. Zabezpečuje bezbariérový vstup do sprchovacieho kúta.

Pomocou posuvných systémov SCRIGNO si jediným pohybom kedykoľvek zaistíte komfort a súkromie.

Dvere SCRIGNO

Dvere splývajúce so stenou

Dvere, ktoré splývajú so stenou (murovanou alebo sadrokartónovou) a nevyžadujú obložky. Systém sa skladá zo zárubne z prírodného extrudovaného hliníka, ktorá umožňuje ukotvenie na všetky typy priečok (k dispozícii s a bez určenia hrúbky steny) a z voštinového panelu s hrúbkou 50 mm, dodávaného iba so základnou vrstvou Primer a so skrytými pántmi nastaviteľnými v troch osiach.


Sklenené posuvné dvere

Dvere sú perfektnou kombináciou elegancie skla s hliníkovým rámom umožňujúci priechod svetla a dáva možnosť lepšie využívať vnútorné priestory. Sklenené dvere bez zárubní sa vyznačujú moderným a rafinovaným minimalistickým štýlom, ktorý dodáva miestnostiam pocit ľahkosti.

Sklenené otočné dvere

Celosklenené otočné dverné krídlo splývajúce so stenou. Ľahkosť a priesvitnosť skla, ktoré umožňuje filtrovanie svetla, robia z celoskleneného otočného dverného krídla skutočne vhodný doplnok, dodávajúci prostrediu exkluzivitu.

MIMORIADNA ZĽAVA -18%

DO KONCA LETA

V prípade záujmu nás kontaktujte na mailovú adresu info(@)rekomplett.sk, telefonicky na t.č.: +421 902 904 711, +421 915 251 869 alebo navštívte náš showroom REKOMPLETT na Zavarskej 11 v Trnave.