SCREENOVÁ ROLETA ZADARMO K BIOKLIMATICKEJ PERGOLE ARTOSI

screenove rolety, rekomplett, trnava

Letný bonus ARTOSI

isotra

Spoločnosť ISOTRA a.s. pripravila pre svojich zákazníkov špeciálnu akciu „SCREENOVÁ ROLETA ZADARMO K BIOKLIMATICKEJ PERGOLE ARTOSI

„BIOKLIMATICKÁ PERGOLA ARTOSI S BONUSOM – 1 SCREENOVÁ ROLETA ZADARMO“.


Bonus screenovej rolety (ďalej len BONUS) je možné získať ku každej záväznej objednávke pergoly ARTOSI, ktorú potvrdí zákazník v sieti predajcov ISOTRA Partner, ISOTRA ARTOSI Partner alebo u predajcov spoločnosti ISOTRA a.s. a to v termíne do 30.9.2022.


Táto ponuka sa vzťahuje na screenové rolety

ALFA-ZIP

ALFA PLUS-ZIP


BONUS je možné získať na základe nasledujúcich pravidiel

– Zákazník záväzne objedná pergolu ARTOSI v termíne trvania akcie.

– Zákazník záväzne objedná k pergole ARTOSI min. 2 screenové rolety podľa ponuky vyššie uvedenej.

– Vždy platí, že z celkového počtu objednaných screenových roliet je iba 1 screenová roleta zadarmo.

– Vždy platí, že BONUS sa vzťahuje na screenovú roletu s najmenšou plochou m².


Nevyhnutnou podmienkou získania BONUSU je vygenerovanie unikátneho kódu na: www.artosi.sk/konfigurator. Na týchto stránkach si zákazník nakonfiguruje pergolu ARTOSI, vrátane screenových roliet. Pred odoslaním nezáväzného dopytu, v poslednom kroku konfigurácie, bude mať zákazník možnosť vygenerovať unikátny kód na získanie BONUSU.

Po získaní unikátneho kódu sa automaticky prepočíta celková cena za pergolu ARTOSI a screenovej rolety. Cena je uvedená vrátane DPH a bez montáže.

Po odoslaní nezáväzného dopytu dostane zákazník e-mail so zhrnutím konfigurácie pergoly, vrátane unikátneho kódu. Toto potvrdenie si zákazník ponechá pri sebe pre spätnú kontrolu podmienok akcie.

Do 24 hodín od odoslania nezáväzného dopytu bude zákazníka kontaktovať obchodný partner spoločnosti ISOTRA a.s. z dôvodu osobnej konzultácie zadanej konfigurácie, vymerania, montáže a finálnej objednávky.

V prípade uzavretia zákazky sa preukáže zákazník nášmu obchodnému partnerovi unikátnym kódom na uplatnenie BONUSU.

Akcie sa môže zúčastniť každá fyzická osoba staršia ako 18 rokov. BONUS je možné uplatniť na každú novú záväznú objednávku spĺňajúcu podmienky vyššie uvedené.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na mailovú adresu info@rekomplett.sk alebo telefonicky na t.č.: +421 902 904 711, +421 915 251 869. Navštívte aj náš Showroom REKOMPLETT Zavarská 11, Trnava.