SCREENOVÉ ROLETY NA MIERU

screen rolety, tieniaca technika, Rekomplett Trnava

Moderný spôsob, ako zatieniť okná na všetkých typoch budov a zvýšiť tak obytný komfort. Už sa nemusíte obávať náhlych zmien počasia. Uzavretý screenový systém ochráni dom pred vetrom, dažďom alebo inými nepriaznivými poveternostnými vplyvmi, dokonca aj pri otvorených oknách.

Tento typ roliet prináša tieň bez straty výhľadu do exteriéru, zároveň však sťažuje pohľad zvonku a chráni vaše súkromie.


TIENIACA TECHNIKA AJ NA PERGOLY

Boky pergoly je možné pre väčší komfort ľahko doplniť o screenové látkové rolety. Screenové rolety je môžné na pergoly objednať aj dodatočne.


ZIP SYSTÉM

Predstavuje unikátny systém uchytenia látky. Screenová látka je vybavená špeciálnou aplikáciou ZIP systém, ktorá umožňuje jej dokonalé uchytenie, napnutie a vedenie vo vodiacich lištách. Toto opatrenie má za následok vysoko stabilný a odolný systém proti vetru.

SCREEN ZIP ECONOMY

Typ ISOTRA SCREEN ZIP ECONOMY je určený pre exteriérové aj interiérové zatienenie. Systém SCREEN ZIP je schopný v uzavretej polohe čiastočne nahradiť sieť proti hmyzu a zmierniť prienik prachu a alergénov do vnútorných priestorov budov. Zabudovaný motorický pohon zabezpečuje vysoký užívateľský štandard.


FAREBNÉ PREVEDENIE

Široká škála farebných odtieňov špeciálnej textílie s vysokou odolnosťou proti pôsobeniu vonkajších vplyvov umožňuje výrazne ovplyvniť konečný vzhľad rodinných domov, administratívnych aj technických budov.


VÝBER LÁTOK

Látky pre screenové rolety sa ponúkajú v materiálovom prevedení

  • sklenené vlákno potiahnuté PVC vrstvou
  • polyesterové vlákno s PVC vrstvou

PREDNOSTI A VÝHODY

  • moderný a dizajnový prvok exteriéru aj interiéru
  • minimálny prienik svetla vďaka absolútnemu vypnutiu látky
  • vysoká odolnosť proti vetru
  • termoregulačný efekt
  • ochrana proti hmyzu v uzavretej polohe
  • motorické ovládanie

Screenová roleta SCREEN ZIP je unikátnym screenovým systémom. Svojím prepracovaným technickým prevedením dotvára nadčasový vzhľad administratívnych budov či rodinných domov.


Viac informácií o bioklimatickej pergole ARTOSI sa dočítate v článku TU.

V prípade záujmu nás kontaktujte na mailovú adresu info(@)rekomplett.sk alebo telefonicky na t.č.: +421 902 904 711, +421 915 251 869. Radi zodpovieme na Vaše otázky a poradíme s výberom.