SOLÁRNA INTERIÉROVÁ ŽALÚZIA ISOTRA ENERGY

Revolučnú novinku na poli tieniacej elektronickej techniky predstavuje solárna žalúzia Isotra Energy, ktorá na svoj pohon využíva slnečnú energiu.

Ak hľadáte úplne unikátnu plne automatizovanú žalúziu, ktorá je bezdrôtovo ovládaná a má nulovú spotrebu elektrickej energie, elektrická žalúzia ISOTRA Energy je určená práve pre vás.

isotra

Táto žalúzia funguje na princípe tzv. fotovoltaického javu – čiže premeny slnečného žiarenia na elektrickú energiu. Solárna žalúzia Isotra Energy je súhrou dizajnu, praktickosti, úžitku a energetickej úspory. Minimálna námaha – maximálny účinok.

Prednosti a výhody

  • elektrická žalúzia využívajúca na pohon slnečnú energiu
  • nulová spotreba elektrickej energie
  • plne automatizované bezdrôtové ovládanie
  • farebná verzia profilu podľa vzorkovníka RAL

Farebné prevedenie

*Upozornenie k lamelám vo farbách imitácie dreva. Upozorňujeme, že pri výbere lamiel vo farbách imitácie dreva (793-797, 81-87) môže pri určitom lome svetla dôjsť k viditeľnosti rôzne skosených pruhov. S týmto efektom treba dopredu počítať. Na reklamácie udané z tohto dôvodu nebude braný ohľad.

Ovládanie

Diaľkový ovládač RZOVL
Diaľkovým ovládačom sa ovládajú jednotlivé žalúzie a jednotlivé skupiny žalúzií nezávisle na sebe alebo súčasne zo vzdialenosti až 150 m. Možno nastaviť až 20 časových spúšťačov (automatika podľa nastaveného času) pre rôzne žalúzie či skupiny žalúzií.
Napájanie diaľkového ovládača: dve batérie 1,5 V.

Bezdrôtové stláčadlo RZTL
Stláčadlo slúži na naklápanie lamiel, na vyťahovanie a spúšťanie jednotlivých žalúzií alebo skupín žalúzií súčasne. Umožňuje aj nastavenie koncových polôh (dorazov) žalúzie.
Napájanie stláčadla: malá lítiová batéria.

Solárny regulátor RZSR
Solárny regulátor slúži na naklápanie lamiel jednej žalúzie alebo skupín žalúzií súčasne v závislosti na intenzite slnečného žiarenia. Regulátor je odolný voči štandardným poveternostným podmienkam. Solárny regulátor sa môže použiť len v kombinácii s programovateľným diaľkovým ovládačom.
Napájanie regulátora: slnečná energia.

Spôsob ovládania

Elektrickým pohonom využívajúcim slnečnú energiu – diaľkovým ovládačom, tlačidlom alebo solárnym regulátorom v kombinácii s diaľkovým ovládačom.

Varianta montáže

Do okenného rámu.

Výška nábalu

Rozmery

  • minimálna šírka 400 mm
  • maximálna šírka 2000 mm
  • maximálna výška 2200 mm
  • maximálna plocha 2,5 m2

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať ✍️📧 📞 na mailovú adresu info(@)rekomplett.sk, telefonicky na t.č.: +421 915 251 869 alebo navštívte náš Showroom na Zavarskej 11 v Trnave.👍