Ušetrite a zostaňte v teple s plastovými oknami a dverami ALUPLAST

plastové okná a dvere, dodávka a montáž, rekomplett

Séria okien IDEAL, ktorej kvalita a rozmanitosť dizajnov presvedčí aj Vás.

Vyhovujú zvýšeným nárokom na tepelnú izoláciu, ktorá zaisťuje lepší komfort bývania a rozhodne dokáže naozaj o veľké číslo znížiť finančné nároky na vykurovanie alebo klimatizáciu vášho bytu alebo domu.


Vysoká energetická efektivita

Väčšina majiteľov domov si pri pohľade na svoje staré okná pomyslí, že ešte pár rokov vydržia. Či už má okno ponúknuť dobrú tepelnú izoláciu, zvonku neuvidíte. Ale výrazne sa to odrazí až na Vašich nákladoch na kúrenie. S plastovými oknami Aluplast ušetríte peniaze za energiu a zároveň prispejete k ochrane životného prostredia!

Séria okien IDEAL presvedčí svojou vnútornou hodnotou a pomôže Vám ušetriť energiu.


Chráňte životné prostredie a svoju peňaženku vďaka vynikajúcej energetickej efektívnosti.


Moderný vzhľad

Urobte si okno presne podľa svojich predstáv tak, aby sa hodilu k štýlu Vášho domu. Na to je Vám k dispozícii mnoho možností dizajnu. Vďaka veľkému výberu dekorov a hliníkových klipov bude Váš dom nezameniteľný.

Viac pokoja doma

Užite si pokoj medzi štyrmi stenami. Hluk sveta môže zostať von! Okná IDEAL sa dajú vyrobiť až s triedou zvukovej izolácie IV. Rozdiel budete rozhodne počuť … či nepočuť.


Pre pocit bezpečia – safetec inside

Bezstarostný život s technológiou safetec inside.

Okná musia byť stabilné a odolné, aby nemali vlamači žiadnu šancu. Spoločnosť Aluplast zabudovala vďaka systému safetec inside do rámu efektívnu prekážku. Po obvode prebiehajúca stredová drážka jednoducho a efektívne bráni hlbokému preniknutiu nástroja pri vlámaní do rámu.


Pre okná, balkónové dvere, dvere na terasy …

Overený systém IDEAL sa dá osadiť nie len do okien, ale aj do balkónových dvier a dvier na terasy, ktoré Vám ponúkajú všetky výhody tejto rady systémov.

Okenné systémy

Dverové systémy jednokrídlové

Dverové systémy dvojkrídlové


Vypracujeme Vám bezplatne nezáväznú cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na mailovú adresu info(@)rekomplett.sk, telefonicky na t.č.: +421 902 904 711, +421 915 251 869 alebo navštívte náš Showroom REKOMPLETT Zavarská 11, Trnava. Radi Vám pomôžeme a poradíme s výberom.