VCHODOVÉ DVERE HÖRMANN

exteriérové dvere, vchodové dvere, hoermann, rekomplett

Vyberte si dvere, ktoré zodpovedajú Vašim individuálnym požiadavkám na dobré vchodové dvere.


Thermo Carbon – prémiová trieda

S high-tech profilom krídla s hrúbkou 100 mm z hybridného materiálu so sklenými a uhlíkovými vláknami. Realizácia domových vstupov s výškou dverí do 3000 mm. Zapustené kľučky dverí s mnohými motívmi spĺňajú so vzhľadmi v jednej rovine vysoké nároky na dizajn. Vnútorná strana s decentným vyhotovením hrubého falcu sa harmonicky začlení do stvárnenia vášho interiéru.


ThermoPlan Hybrid – dizajnová trieda

Osobitosťou týchto dverí je ich elegantný rovný vzhľad. Odsadenie krídla a rámu dverí nie je vidieť ani cítiť zvnútra ani zvonku. Plech z ušľachtilej ocele na vonkajšej strane zaručuje mimoriadne vysokú tvarovú stálosť aj pri veľkých teplotných rozdieloch, takže sa môžete vždy tešiť zo vzhľadu vašich domových dverí v jednej rovine.


ThermoSafe Hybrid – extra trieda

Vonkajšia strana krídla dverí ThermoSafe Hybrid z plechu z ušľachtilej ocele s práškovou povrchovou úpravou zabezpečuje mimoriadne vysokú tvarovú stabilitu aj pri veľkých teplotných rozdieloch vonku a vnútri. Mimoriadne vysoká tepelná izolácia vďaka tepelne oddelenému hliníkovému rámu dverí s hrúbkou 80 mm, sériovo s 5-bodovým bezpečnostným zámkom a bezpečnostným vybavením RC 4 pri dverách bez presklenia, resp. RC 3 pri dverách s presklením.


ThermoSafe – vyššia trieda

Najviac predávané hliníkové domové dvere s výberom viac ako 75 motívov spĺňajú tie najvyššie požiadavky na stvárnenie. Prechod v jednej rovine z krídla dverí na rám dverí prepožičiava vašim dverám elegantný pohľad zvnútra, ktorý mimoriadne dobre harmonizuje s bezfalcovými interiérovými dverami. Mimoriadne vysoká tepelná izolácia vďaka termicky oddelenému hliníkovému rámu dverí s hrúbkou 80 mm, sériovo bezpečnostné vybavenie RC 3 s 5-násobným bezpečnostným zámkom.


Thermo65 a Thermo46 – stredná trieda

Vstupné dvere z ocele / hliníka v osvedčenej značkovej kvalite Hörmann. Vstupné dvere Thermo65 a Thermo46 zabezpečia dobrý pocit, pretože tieto kvalitatívne vysokohodnotné dvere Vás presvedčia dobrými hodnotami tepelnej izolácie, spoľahlivým bezpečnostným vybavením, veľkým výberom motívov od moderných po klasické a atraktívnym pomerom cena-výkon.


Dobre dôvody, prečo si vybrať dvere HÖRMANN

  • Krídlo dverí bez viditeľného profilu krídla
  • Vynikajúca tepelná izolácia
  • Blokovanie brániace vlámaniu
  • Bezpečné presklenie
  • Bezbariérové vstupy do domov
  • Domové dvere na výšku priestoru
  • Vysúvateľné podlahové tesnenie s ochranou proti poveternostným vplyvom
  • Inteligentné ovládanie pomocou aplikácie

V prípade záujmu o vchodové dvere Hörmann nás neváhajte kontaktovať na mailovú adresu info(@)rekomplett.sk alebo telefonicky na t.č.: +421 902 904 711, +421 915 251 869. Showroom REKOMPLETT Zavarská 11, Trnava.