VONKAJŠIE ŽALÚZIE CETTA OD ISOTRA

akcia na žalúzie, žalúzie zadarmo, isotra, vonkajšie žalúzie, rekomplett, dodávka a montáž

Predokenné vonkajšie žalúzie, ktoré ochránia váš interiér pred poveternostnými vplyvmi a vytvoria optimálne prostredie z pohľadu svetelných a tepelných podmienok.

Cetta 65

Pekné a funkčné vonkajšie žalúzie. Exteriérová žalúzia Cetta 65 s lamelami v tvare písmena „C“ je široká 6,5 cm. Je veľmi obľúbená a žiadaná. Vedenie žalúzie je riešené hliníkovými vodiacimi lištami alebo sú lamely žalúzie vedené v oceľovom lanku. Hliníkové vodiace lišty zaisťujú stabilitu žalúzie vo vetre a sú podporným prvkom pre zabezpečenie domu proti vlámaniu.

Cetta 65 je vhodná zvlášť na zatienenie rodinných domov, ale aj iných typov stavieb. Do pracovní, školiacich či konferenčných miestností odporúčame zvoliť systém DUO, pri ktorom sa horná a dolná časť žalúzie naklápa rozdielne.

 • minimálna šírka – 600 mm
 • maximálna šírka – 6000 mm
 • maximálna výška – 4000 mm
 • maximálna plocha – 8 m² (pre ovládanie kľukou) a 24 m² (pre ovládanie motorom)

Cetta 80

Najpoužívanejším typom vo vonkajšom tienení sú žalúzie Cetta 80, ktoré sú vďaka svojmu vzhľadu vhodné najmä pre rodinné domy. Lamely majú šírku 8 cm a sú v tvare písmena C. Vonkajšie žalúzie Cetta sa vyznačujú veľkou variabilitou vyhotovenia. Varianty Flexi a Slim majú nižšiu výšku nábalu a variant Duo je charakteristický rozdielnym stupňom naklopenia hornej a dolnej časti žalúzie súčasne.

Žalúzia Cetta 80 má záhyby po celej dĺžke lamely, je stabilnejšia vo vetre a pevnejšia proti tlaku. Do pracovní, školiacich či konferenčných miestností odporúčame systém DUO, u ktorého sa horná a dolná časť žalúzie naklápa rozdielne. Hliníkové vodiace lišty zaisťujú stabilitu žalúzie vo vetre a sú podporným prvkom pre zabezpečenie domu proti vlámaniu.

 • termoregulačný aj ochranný efekt,
 • znižovanie hladiny vonkajšieho hluku,
 • možnosť elektrického ovládania,
 • garantovaná plocha až 24 m²

Cetta Flexi

Vonkajšie žalúzie Cetta Flexi sú vďaka svojmu vzhľadu obľúbeným typom zatienenia pre rodinné domy a administratívne budovy. Variabilné prevedenie Cetta 60, 80 a 100 Flexi sa od klasickej žalúzie odlišuje nižšou výškou nábalu, ktoré je dosiahnuté použitím lamiel bez pozdĺžneho záhybu.

Lamely majú šírku 6, 8 a 10 cm a sú v tvare písmena „C“. Hliníkové vodiace lišty zaisťujú stabilitu žalúzie vo vetre a sú podporným prvkom pre zabezpečenie domu proti vlámaniu. Exteriérová tieniaca technika vytvára optimálne prostredie z pohľadu svetelných aj tepelných podmienok a je významnou súčasťou stavby z hľadiska úspory energie.

Exteriéroví žalúzie plnia tieniacu a bezpečnostnú funkciu ale sú aj architektonickým prvkom administratívnych budov či šperkom rodinných domov.

 • nízka výška nábalu
 • vhodné riešenie pre montáž v prípade nedostatku miesta pre nábal
 • vysoký stupeň zatienenia
 • termoregulačný i ochranný efekt
 • znižovanie hladiny vonkajšieho hluku

Prečítajte si aj nasledujúci článok

VONKAJŠIE ŽALÚZIE ISOTRA


TIENIACA TECHNIKA NA MIERU

Pozrite sa, ako úspešne dopadli realizácie exteriérovej tieniacej techniky od REKOMPLETT. Všetko bolo vyrobené na mieru podľa požiadaviek klientov.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na mailovú adresu info@rekomplett.sk alebo telefonicky na t.č.: +421 902 904 711, +421 915 251 869. Navštívte aj náš Showroom REKOMPLETT Zavarská 11, Trnava.