VONKAJŠIE ŽALÚZIE ISOTRA 4 + 1 ZADARMO

vonkajšie, žalúzie, dodávka a montáž, rekomplett, trnava

ZIMNÝ BONUS ISOTRA – Získajte každú piatu žalúziu ZADARMO

isotra

„VONKAJŠIE ŽALÚZIE ISOTRA 4 + 1 ZADARMO“


Podmienky akcie:

Bonus vonkajšie žalúzie zadarmo (ďalej len BONUS) je možné získať ku každej záväznej objednávke vonkajších žalúzií, ktorú potvrdí zákazník v sieti predajcov ISOTRA Partner alebo u predajcov spoločnosti ISOTRA a.s. (ďalej len obchodný partner), a to v termíne:

od 28. 11. 2022 do 28. 2. 2023

Žalúzie Vám ušetria náklady na energie.

Akcia sa vzťahuje na nasledujúce produkty:


  • Vonkajšie žalúzie Cetta 65, 80, Flexi

  • Vonkajšie žalúzie Zetta 70, 90

  • Vonkajšie žalúzie Setta 65, 90

  • Vonkajšie žalúzie Viva


BONUS je možné získať na základe nasledujúcich pravidiel:

  1. Zákazník záväzne objedná vonkajšie žalúzie v termíne trvania akcie.
  2. Zákazník záväzne objedná vonkajšie žalúzie v sieti predajcov ISOTRA Partner alebo u predajcov spoločnosti ISOTRA a.s.
  3. Vždy platí princíp akcie 4 + 1 zadarmo, tzn. pokiaľ zákazník objedná 5 vonkajších žalúzií, má 1 zadarmo, pokiaľ objedná 10 žalúzií, má 2 zadarmo atď. Maximálny počet vonkajších žalúzií na jednu objednávku je 20 ks, tzn. že zákazník môže získať maximálne 4 ks vonkajších žalúzií zadarmo.
  4. Vždy platí, že BONUS sa vzťahuje na vonkajšiu žalúziu/žalúzie s najmenšou plochou m2.
  5. Vždy platí, že BONUS sa vzťahuje na motorické prevedenie vonkajšej žalúzie/žalúzií s motormi BASIC nebo SOMFY IO.

Nevyhnutnou podmienkou získania BONUSU je vygenerovanie unikátneho kódu na:

https://konfigurator.isotra.sk/vonkajsie-zaluzie


Na týchto stránkach si zákazník nakonfiguruje vonkajšie žalúzie. Pred odoslaním nezáväzného dopytu, v poslednom kroku konfigurácie, bude mať zákazník možnosť vygenerovať unikátny kód na získanie BONUSU. Po získaní unikátneho kódu sa automaticky prepočíta celková cena za vonkajšie žalúzie. Cena je uvedená vrátane DPH a bez montáže.

Po odoslaní nezáväzného dopytu dostane zákazník e-mail so zhrnutím konfigurácie vonkajších žalúzií, vrátane unikátneho kódu pre spätnú kontrolu. Jednotlivé dopyty na Vás, našich obchodných partnerov, budeme postupne preposielať pre spätné kontaktovanie zákazníka a upresnenie dopytu. Pre uznanie BONUSU je nutné, aby ste v rámci objednávky uviedli unikátny kód koncového zákazníka, kedy na základe jeho overenia v systéme Vám o vonkajšiu žalúzii s najmenšou plochou m2 cenu zákazky znížime. Unikátny kód uveďte do poznámky v hlavičke zákazky na e-shope.


Maximálny počet vonkajších žalúzií na jednu objednávku je 20 ks, tzn. že zákazník môže získať maximálne 4 ks vonkajších žalúzií zadarmo.


* Unikátne kódy na získanie BONUSU je nutné využiť najneskôr do 31. 3. 2023.


Podrobné pravidlá pre koncového zákazníka PODROBNÉ PRAVIDLÁ


Viac informácií o vonkajších žalúziách ISOTRA

V prípade záujmu o akciovú ponuku nás neváhajte kontaktovať na mailovú adresu info(@)rekomplett.sk alebo telefonicky na t.č.: +421 902 904 711. Showroom REKOMPLETT Zavarská 11, Trnava.