VONKAJŠIE ŽALÚZIE V TVARE S

vonkajsie_zaluzie_v_tvare_s_tienenie_krycie_plechy_lamely_rekomplett_trnava

Moderný a efektívny spôsob tienenia

Vonkajšie žalúzie sú dnes veľmi obľúbeným, moderným a efektívnym spôsobom tienenia. Stavbe dodajú špecifický dizajn, ktorý dotvorí a často aj vylepší jej charakter.

Osadenie žalúzií

Žalúzie sú osadené pred oknami, vďaka tomu je zabezpečená účinná tepelná ochrana stavby. Lamely odrážajú slnečné lúče a nedovoľujú im preniknúť dnu. Vo vnútri je tak zachovaná príjemná klíma a interiér sa neprehrieva.

Regulácia svetla

Reguláciu svetla v priestore interiéru umožňuje komfortné naklápanie lamiel. Zároveň žalúzia chráni okenný/ dverný rám pred poveternostnými vplyvmi a predlžuje jeho životnosť.

Tento typ tienenia je možné ovládať manuálne alebo motoricky. Na výber sú rôzne tvary a veľkosti lamiel a tiež aj široká paleta farieb.

Farebné kombinácie

Vonkajšie žalúzie sa dajú rôzne farebne nakombinovať. Krycie plechy a lamely si zákazník zvolí tak, aby ladili s exteriérom napr. vchodovou bránou, klampiarskými prvkami…

Montáž žalúzií

Nahodený zadný krycí plech pre prekrytie motorovej časti z interiéru, nahodené držiaky predného krycieho plechu a žalúzie, vsadené vodiace lišty do špaliet okien.

Kombinácia montáže – priznané (viditeľné) krycie plechy a zaomietnuté (vsadené) vodiace lišty do špaliet okien.

V prípade záujmu o cenovú kalkuláciu nás kontaktujte na mailovú adresu info(@)rekomplett.sk alebo telefonicky na t.č.: +421 902 904 711, +421 915 251 869.