DOPLNKY KU GARNIŽAM

garníže

Garnižové príslušenstvo

Správnou kombináciou závesov a záclon s vhodnou garnižou, môžete elegantne dotvoriť celkový dojem miestnosti. Zvolením vhodných doplnkov ku garnižam docielite jedinečný vzhľad interiéru.


Dvojité dekorkrúžky

Dvojité dekorkrúžky sa skladajú z dvoch pasujúcich kusov. Ponúkajú jednoduché riešenie, keďže do upínacích prúžkov ušitých do záclony môžete záclonu jednoducho pripevniť.

Olovká

Olovká sú také závažia, ktoré sú ušité do spodného okraja záclony, vďaka ktorým tienidlá a iné ľahké dekoratívne záclony vyzerajú naozaj upravené.

Štipce

Široká ponuka štipcov: klasické kovové štipce, kovové štipce v tvare škrupiny, plastové štipce s kolieskami a tiež krúžky so štipcom. Môžete si zvoliť kúsok, ktorý ladí s farbou a štýlom vášho závesu.


Ceruzkové riasiace pásky

Klasické riasenie, ktoré usporiada vybraný materiál v najjednoduchšom spôsobe. Vo Viacerých pomeroch riasenie, v šírkach 25,35,50 a 100 mm, v bielej a v priesvitnej farbe.

Záhybové riasiace pásky

Populárne riasenie, s viacerými možnosťami.  Páska usporiada záclonu  do 1,2,3 lebo 4 záhybov. Vo viacerých pomeroch riasenia, v šírkach 25 a 50 mm, v bieloej a v priesvitnej farbe.

Design riasiace pásky

Ich výberom môžeme dosiahnuť jedinečný vzhľad a špeciálny dizajn –  klasické a moderné línie. Dostupné viaceré rozmery, šírky a farby.


Vlnkové riasiace pásky

Na rozdiel od iných riasiacích pások, tento typ vytvára na materiáli pravidelné vlny. Dáva textilu veľmi elegantný, extra vzhľad.

Bočné závažia

Bočné závažia sa vkladajú do spodných rohov záclon, čo garantuje pevnosť materiálu a zabraňuje, aby v prípade prievanu záclona vyčnievala cez okno.

Upínacie dekorkrúžky

Upínacie dekorkrúžky sa skladajú z časti, ktorú je možné pripevniť k upínacím prúžkom. Podstata kombinácie spočíva v tom, že pomocou upínacieho držiaka budú dekorkrúžky od seba v rovnakej vzdialenosti. Na záclone vytvárajú vlnitý efekt.


Háčiky na zavesenie záclony

Svoj záves môžete na stenu pripevniť veľmi ľahko pomocou vývesných háčikov.

Odťahovacie palice

S ich pomocou sa dá akákoľvek záclona ľahko posúvať, a to aj vo významných výškach stropu.

Vývesné krúžky

Vývesné krúžky na zavesenie závesov a záclon.


Prečítajte si aj:

Textílie – závesy

Textílie – záclony

Tyčové garniže

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na mailovú adresu info(@)rekomplett.sk alebo telefonicky na t.č.: +421 902 904 711, +421 915 251 869. Showroom REKOMPLETT Zavarská 11, Trnava.