TIENIACA TECHNIKA V EXTERIÉRI

isotra

Exteriérové žalúzie, rolety, markízy, pergoly

Markízy

Dizajnový doplnok

Markízy sa stávajú čoraz populárnejším riešením ochrany pred slnečným žiarením . Pripevnené na stenu či voľne stojace rozšíria možnosti využívania vašej terasy, balkónu či verandy. Farba a vzor použitej látky je len na vás a tak z markízy jednoducho vyčarujete dizajnový doplnok exteriéru.

Vonkajšie žalúzie

Exteriérové

Exteriérové žalúzie ochránia váš interiér pred poveternostnými vplyvmi a vytvoria optimálne prostredie z pohľadu svetelných a tepelných podmienok. Všetky žalúzie sú vyrobené z kvalitných materiálov s maximálnou precíznosťou pri výrobe.                              .

Rolety

Elegancia a jednoduchosť

Ponúkame interiérové aj exteriérové riešenia. Všetky typy roliet sa vyznačujú vysokým štandardom spracovania a kvalitou použitých materiálov. Okenné rolety nielen regulujú slnečný svit, ale aj zabraňujú prehrievaniu interiéru.

Screenové rolety

Moderný trend

Screenové rolety dodávajú budovám nadčasový moderný vzhľad. Technické tkaniny určené pre tieto systémy zaisťujú maximálnu ochranu proti slnečnému žiareniu, prieniku tepla, a zároveň zabezpečujú optimálnu úroveň prirodzeného svetla v interiéri.

Pergoly

Komfortné riešenie na mieru

Pôvodné využitie pergol ako záhradného doplnku pre popínavé rastliny sa v súčasnosti podstatne zmenilo. Záhradné a terasové pergoly sa využívajú aj ako miesto relaxu a oddychu, spoločných posedení alebo miestom pre prácu.

Siete proti hmyzu

Okenné a dverové siete

V ponuke máme všetky druhy sietí na plastové, hliníkové aj drevené okná za prijateľné ceny. Siete sú vyrobené z kvalitných hliníkových profilov a sieťoviny zo skleného vlákna potiahnutého PVC, čo zaručuje ich dlhú životnosť a funkčnosť.

Slnolamy

Exteriérové riešenie

Slnolamy predstavujú praktický a estetický spôsob exteriérového zatienenia budov. Vďaka rôznym typom a veľkostiam tieniacich prvkov je možné využiť ich na rôzne typy budov. Na fasádu alebo okno sú namontované pevne, alebo ako posuvný či naklápateľný variant.

Inteligentná domácnosť

Riešenia od Somfy

Automatizáciou môžete centralizovať a prepájať jednotlivé zariadenia tak, aby bolo ovládanie domácnosti čo najjednoduchšie a vyžadovalo čo najmenej námahy. Prvým krokom by mala byť diagnostika a analýza vašich potrieb.

TIENIACA TECHNIKA NA MIERU

TIENENIE PRE VÁŠ DOMOV

Ponúkame širokú ponuku žalúzií, roliet, markíz a ďalšej tieniacej techniky…

„Výber správneho systému tienenia“

Ak na svetelné podmienky nemyslíte už pri zariaďovaní domu či bytu, môže sa to odraziť na vašich podmienkach pri práci. Ale aj vtedy existuje riešenie, ako z toho von. Tienenie, alebo naopak, optické presvetlenie priestoru. REKOMPLETT Trnava vám dodá a namontuje exteriérové tienenie šité na mieru.

Viac informácií k tieniacej technike

Zaujímavosti a inšpirácie s užitočnými informáciami.