JARNÝ BONUS ARTOSI – SCREENOVÁ ROLETA ZADARMO K BIOKLIMATICKEJ PERGOLE

screenové rolety, pergola, dodávka, montáž, rekomplett

Screenová roleta zdarma k bioklimatickej pergole ARTOSI

JARNÝ BONUS ARTOSI 2024

od 4. 3. 2024 do 31. 5. 2024

Spoločnosť ISOTRA a.s. pripravila pre svojich zákazníkov špeciálnu akciu „SCREENOVÁ ROLETA ZADARMO K BIOKLIMATICKEJ PERGOLE ARTOSI“.

Bonus screenová roleta zadarmo (ďalej len BONUS) je možné získať ku každej záväznej objednávke pergoly ARTOSI, ktorú potvrdí zákazník v sieti predajcov ISOTRA Partner, ISOTRA ARTOSI Partner alebo u predajcov spoločnosti ISOTRA a.s. (ďalej len obchodný partner), a to v termíne od 4. 3. 2024 do 31. 5. 2024. Objednávka sa musí vzťahovať na produkty, ktoré vyrába alebo dodáva spoločnosť ISOTRA a.s.

BONUS sa vzťahuje na nižšie uvedené produkty:

a. Screenová roleta ALFA-ZIP
b. Screenová roleta ALFA PLUS-ZIP

BONUS je možné získať na základe nasledujúcich pravidiel:

a. Zákazník záväzne objedná pergolu ARTOSI v termíne trvania akcie.
b. Zákazník záväzne objedná k pergole ARTOSI screenové rolety podľa ponuky vyššie uvedenej.
c. BONUS screenovej rolety zadarmo je možné uplatniť za podmienky objednania min. 2 screenových roliet.
d. Pokiaľ zákazník objedná 2 screenové rolety, dostane 1 zadarmo; pokiaľ objedná 3 a viac screenových roliet platí rovnaké pravidlo – 1 screenová roleta zadarmo
e. Vždy platí, že BONUS sa vzťahuje na screenové rolety s najmenšou plochou m² .

Pravidlá akcie

Nevyhnutnou podmienkou získania BONUSU je vygenerovanie unikátneho kódu na https://www.artosi.sk/konfigurator. Na týchto stránkach si zákazník nakonfiguruje pergolu ARTOSI, vrátane screenových roliet. Pred odoslaním nezáväzného dopytu, v poslednom kroku konfigurácie, si zákazník bude môcť vygenerovať jedinečný kód na získanie BONUSU. Po získaní unikátneho kódu sa automaticky prepočíta celková cena za pergolu ARTOSI a screenové rolety. Cena je uvedená vrátane DPH a bez montáže.

Po odoslaní nezáväzného dopytu obdrží zákazník e-mail so zhrnutím konfigurácie pergoly, vrátane unikátneho kódu. Do 24 hodín od odoslania nezáväzného dopytu bude zákazník kontaktovaný obchodným partnerom spoločnosti ISOTRA a.s. z dôvodu osobnej konzultácie zadanej konfigurácie, vymerania, montáže a finálnej objednávky.

V prípade uzavretia zákazky sa preukáže zákazník obchodnému partnerovi unikátnym kódom na uplatnenie BONUSU.

Hodnota BONUSU bude odpočítaná z celkovej ceny objednávky vrátane DPH.

Podrobné pravidlá akcie nájdete TU


Môžete sa tešiť na svoju novú bioklimatickú pergolu ARTOSI, ktorá bude presne podľa Vašich predstáv spoločne so screenovými roletami.

Prečítajte si aj nasledujúce články

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na mailovú adresu info@rekomplett.sk alebo telefonicky na t.č.: +421 902 904 711, +421 915 251 869. Navštívte aj náš Showroom REKOMPLETT Zavarská 11, Trnava.