MODERNÉ A PRAKTICKÉ SCREENOVÉ ROLETY

screenová roleta, ponuka žalúzií, REKOMPLETT Trnava, predajna, showroom, vonkajsie, zalúzie, tieniaca technika, dodávka a montáž

Screenové rolety HR7 a HR8 ZIP

Hľadáte tieniacu techniku, ktorá bude praktická a zároveň aj pekná a moderná? Presne také sú screenové rolety HR7 a HR8 ZIP.

isotra

Vonkajšie screenové rolety patria medzi moderné a spoľahlivé tieniace systémy, ktoré účinne regulujú množstvo slnečného svetla dopadajúceho do interiéru, a tým vytvárajú príjemnú teplotu v miestnosti. Rolety sú skvelým pomocníkom nielen v lete, ale aj počas zimných dní, kedy účinne obmedzujú prúdenie studeného vzduchu na sklo okna, čo podstatne zlepšuje izolačné vlastnosti budovy. Vďaka roletám ušetríte časť nákladov za kúrenie.


Čo najviac oceníte na screenových roletách

Screenové rolety zatienia priestor a zaistia maximálnu ochranu pred preniknutím slnečných lúčov. Zabezpečia priestor proti vetru a navyše zachovajú súkromie obyvateľov. Tento typ roliet prináša tieň bez straty výhľadu do exteriéru, no zároveň sťažuje pohľad zvonku do interiérov a tak zachováva súkromie.

 • štýlový a decentný vzhľad
 • široký výber látok
 • praktické funkcie – regulácia slnečného svitu…
 • ochranu proti hmyzu a poveternostným vplyvom
 • možnosť elektrického ovládania
 • viac variant prevedenia – rolety môžu byť s/bez krycieho profilu
 • bočné vedenie – lankom, vodiacou lištou

Screenová roleta HR7

Screenová roleta HR7 je vynikajúcou voľbou pre pasívne domy, pretože pri jej inštalácii nemusíte perforovať stavbu. Môžete ju nainštalovať na akýkoľvek okenný profil alebo fasádu. Navyše ponúkame 2 typy boxov: hranatý pre modernú architektúru domu alebo zaoblený, ktorý sa hodí skôr pre tradičné stavby. Látka rolety je vyrobená tak, aby bola čo najviac odolná a vydržala niekoľko rokov. Unikátna technológia Xglide znižuje trenie medzi látkou a boxom, látka sa toľko neopotrebováva a vydrží dlhšie.


Screenová roleta HR8 ZIP

HR8 ZIP vám padne do oka, ak hľadáte výraznejšiu screenovú roletu s vychytanými funkciami. HR8 ZIP vás ochráni pred náletmi hmyzu, zatieni vám veľkú plochu (až 18 metrov štvorcových) a oživí celkový vzhľad vašich okien. Screenová roleta HR8 ZIP je jedinečná vďaka systému líšt, ktorý zaisťuje odolnosť proti vetru a udržuje látku napnutú na všetkých miestach. Vo vodiacej lište je skrytá nerezová pružina, ktorá sa neopotrebováva a látku pevne drží na mieste. Látka tak nikam neskĺzava, ani sa nevyťahuje. Tým je docielená jej dlhoročná výdrž. Roleta sa ponúka s klasickým aj moderným tvarom boxu. Je len na vás, ktorý si vyberiete.


Materiálové prevedenie a užitočné vlastnosti látok

Okrem vysokej odolnosti voči poveternostným vplyvom, majú látky vďaka PVC vrstve výbornú farebnú stálosť. Zaisťujú tiež priepustnosť svetla, čo umožňuje stály vizuálny kontakt s okolitým svetom. Znamená to, že cez ne vidieť von, nie však naopak.

Tkanina Serge

Tkanina Serge je textília vyrobená zo sklenených vláken potiahnutých vrstvou PVC. Je vysoko odolná proti poveternostným vplyvom. Jej hlavnou výhodou je možnosť kombinovať viacero farebných vláken, výsledkom čoho je atraktívny dizajn.

Tkanina Soltis

Tkanina Soltis je látka vyrábaná z polyesterových vláken, následne sa vypína a napokon pokrýva vrstvou PVC. Má vynikajúce tvarové vlastnosti. Na rozdiel od screen látky Serge, sa pri jej výrobe používajú iba vlákna rovnakej farby, čo vytvára zaujímavú štruktúru.

Blackoutová látka

Rozhodnúť sa môžete aj pre variant úplného zatemnenia – teda tzv. blackoutovú látku. Ak zvolíte screenovú roletu spolu s blackoutom, docielite dokonalé zatemnenie a deň môžete okamžite premeniť na noc. Tieto varianty sú vhodné najmä pre administratívne budovy, školy alebo laboratóriá.


Ponúkame Vám niekoľko argumentov, ktoré Vám môžu pomôcť pri rozhodovaní:

 • vonkajšie tienenie je až 6x účinnejšie ako vnútorné
 • látky na rolety sú stabilné, trvácne, ľahko udržiavateľné a takmer bez údržbové
 • látka Soltis má vlastnosť samo zhášania, nešíri oheň a nevytvára kvapky
 • použité materiály poskytujú regulovateľný tepelno svetelný komfort v spojení s mikro ventiláciou
 • zachovávajú vizuálny kontakt s okolitým svetom a súčasne aj chránia súkromie
 • všetky výdobytky elektroniky sa dajú rovnako aplikovať ako pri ostatných roletách
 • screenové rolety sú moderné, stálofarebné, antistatické a antialergické.
 • farebný svet screenových roliet elegantne doplní atmosféru budov
 • vo vetre nie sú hlučné a sú odolnejšie ako žalúzie

Prečítajte si aj nasledujúce články


V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na mailovú adresu info(@)rekomplett.sk alebo telefonicky na t.č.: +421 902 904 711, +421 915 251 869. Showroom REKOMPLETT Zavarská 11, Trnava.