PLISSE SIEŤKY PROTI HMYZU

siete proti hmyzu, Rekomplett Trnava

PLISSE SIEŤKY NA MIERU

Siete proti hmyzu sú praktický spôsob, ako zabrániť hmyzu lietať do domu či bytu cez otvorené okná alebo dvere. Počas obdobia, kedy intenzívnejšie vetráme, stačí iba chvíľka na to, aby sme mali miestnosť plnú hmyzu. Plisse siete proti hmyzu do okien a dverí tento problém spoľahlivo odstránia.


Tam, kde nie je dostatočný priestor pre akýkoľvek iný druh sietí proti hmyzu, je vhodné zvoliť plisse sieťku proti hmyzu.

Nízkoprofilové plisované siete proti hmyzu oceníte aj do dverí na lodžiu, terasu, balkón alebo na záhradu. Stačí si vybrať vhodnú variantu plisse sieťky podľa spôsobu otvárania, či sa má otvárať vertikálne alebo horizontálne.

Veľkou výhodou plisovaných sietí je veľmi jednoduchá inštalácia a následná demontáž.


PLISOVANÉ SIETE PROTI HMYZU

Plisované siete proti hmyzu sú vhodnou ochranou proti hmyzu lietajúcemu do fasádnych otvorovokná, dvere, terasy, záhrady, balkóny a lodžie.

Vďaka nízkemu spodnému profilu sú plisované siete vhodné do priestorov, kde sa pohybujú najmä deti, staršie osoby.

Certifikovaná plisovaná sieťovina je vyrobená z kvalitného materiálu odolného proti dažďu, UV žiareniu a vetru.

Medzi ďalšie výhody plisse sieťových dverí patrí štedrá maximálna šírka – v závislosti od typu od 2,5 do 5 metrov, čo umožňuje ohradiť proti hmyzu aj steny verandy alebo široký vstup na terasu.


DRUHY PLISSE SIEŤKY PODĽA SPÔSOBU OTVÁRANIA:

Vertikálne otváranie plisovanej siete proti hmyzu do balkónových dverí

Tento typ plisse siete sa vďaka predpripravenému kitu namontuje ľahko do ostenia dverí aj na rám tak, že sa vám budú v patentovanom posuve pohodlne ovládať.

Obojstranné vertikálne otváranie plisse siete do dver

Tento variant plisovanej siete proti hmyzu nielen do balkónových dverí môžete odsunúť vertikálne na obe strany a prejsť stredom.

Stredové vertikálne otváranie plisse siete

Táto možnosť predstavuje uchytenie spodného profilu plisse siete proti hmyzu do podlahy, čo umožňuje jej otvorenie uprostred veľkého okenného alebo dverného otvoru.

Horizontálne otváranie plisse siete

Proti hmyzu je vynikajúci aj variant plisovanej siete do balkónových dverí, ktorý sa sťahuje a vyťahuje horizontálne pomocou ovládacej tyče.

Ak namiesto zhrňovacích plisovaných sietí preferujete klasickú sieťku na dvere, samozatvárací typ možno vďaka bohatému farebnému vzorkovníku zladiť s akýmkoľvek dreveným alebo plastovým rámom.PLISSE SIETE PROTI HMYZU NA MIERU

Pozrite sa, ako úspešne dopadli realizácie Plisse sietí do okien a dverí od REKOMPLETT. Všetko bolo vyrobené na mieru podľa požiadaviek klientov.

V prípade záujmu nás kontaktujte na mailovú adresu info(@)rekomplett.sk, telefonicky na t.č.: +421 902 904 711, +421 915 251 869 alebo navštívte náš showroom REKOMPLETT na Zavarskej 11 v Trnave. Radi Vám pomôžeme a poradíme s výberom.