Rekonštrukcia, rekonštrukcia bytu Trnava, obklady, kúpeľňa, stavaný nábytok, Hlohovec, Piešťany, Leopoldov, Sereď

REKONŠTRUKCIA BYTU TRNAVA

Kompletná rekonštrukcia bytu

Našim zákazníkom pomáhame realizovať projekty podľa najmodernejších stavebných postupov a technologických riešení.

Rekonštrukcia podľa Vašich požiadaviek

Rešpektujeme požiadavky a priania zákazníkov.

Riešenie šité na mieru.

Môžete sa na nás obrátiť s Vašim stavebným zámerom a my Vám pripravíme a zrealizujeme riešenie šité na mieru podľa Vášho výberu.

Rekonštrukcie bytov na kľúč

Sme spoľahlivá spoločnosť na rekonštrukcie bytov na kľúč. Realizujeme nielen kompletné, ale aj čiastočné rekonštrukcie bytov a domov, kúpelní, kuchýň a veľa iných remesiel.

Rekonštrukcia, rekonštrukcia bytu Trnava, obklady, kúpeľňa, stavaný nábytok, Hlohovec, Piešťany, Leopoldov, Sereď

REKONŠTRUKCIA – KÚPEĽNE A WC

Kvalitný materiál

Pri rekonštrukcii kúpeľne a WC boli použité kvalitné a moderní materiály, ktoré vo výsledku vyzerajú nadčasovo a moderné budú aj o niekoľko rokov. Sklenený bezbariérový sprchový kút je tvorený kaleným sklom o hrúbke 1 cm a odtokový žľab je značky Schluter System. Nemáme problém rekonštruovať vašu kúpeľňu v Trnave a jej okolí a taktiež v Nitre a v jej okolí.

REKONŠTRUKCIA KÚPEĽNE RODINNÉHO DOMU

Kúpeľňa

Majitelia tejto kúpeľne majú svoj vkus a ten sme sa snažili premietnuť do jej rekonštrukcie. Tmavý hnedý obklad doplnený a zjemnený béžovou a kvetmi. Sprchová zástena a celý bezbariérový kút je robený na mieru podľa požiadaviek zákazníka. Všetky profily a systémy pochádzajú od zn. Schluter Systems. Tak isto aj podlahové vykurovanie. WC – Geberit najmodernejšieho vzhľadu je opatrený vstavanou sprchou.

Realizácia

Rekonštrukciu sme realizovali v Jaslovských Bohuniciach pri Trnave.

REKONŠTRUKCIA KÚPEĽNE

Kúpelňa a WC

Fotky z rekonštrukcie kúpeľne a WC. Nové obklady, osadenie sanity, LED podsvietenie. Osadenie nových interiérových dverí. Montáž sprchového kúta.

WC A KÚPEĽŇA V NITRE

Nové dvere , nová podlaha - VINYL PERGO

Obklad

WC a kúpeľňa

REKONŠTRUKCIA MALEJ KÚPEĽNE

Rekonštrukcia malej kúpeľne

Rekonstrukcia kupelne v starsom byte pre mladu zenu. V jednoduchosti je krasa a zvolenim spravnych doplnkov a farieb sa z kupelne stane funkcna a zaroven pekna miestnost.

KOROK JELINEK

Podlaha a obklad

Dá sa to aj inak 🙂 Netradičné prevedenie kúpeľne s produktami od Korok Jelinek . Obklad, podlaha, lišty podľa želania zákazníka. Vinylfit podlaha vhodná do kúpeľní . Korkový obklad v ponuke v rôznych farbách a dekoroch.

REKONŠTRUKCIA KÚPEĽNE A WC

Rekonštrukcia kúpeľne

Rekonštrukcia kúpeľne a WC v byte v Trnave na Študenstskej ulici, ktorého majiteľ je pán na invalidom vozíku

Posuvné sklenené dvere prekrývajú dva otvory,samozrejme sú z kaleného skla – pieskovaného, čo zaručuje majiteľovi súkromie a prepúšťa dostatok svetla aj do kúpeľne aj do WC. Do bytu sme dodali podlahy, obklady, posuvné sklenené dvere, armatúry, svietidlá…

SKLENENÝ SPRCHOVÝ KÚT ARBORIA

ARBORIA

Dostali sme možnosť vyhotoviť pre zákazníka v novostavbe v Trnave bezbariérový sklenený sprchový kút. Sklá sú samozrejme kalené, teda bezpečnostné. Použili sme kvalitné kovania, pánty a úchyty.

REKONŠTRUKCIA KÚPEĽNE V RODINNOM DOME

Rekonštrukcia kúpeľne

Zo starej kúpeľne nová. Vdýchli sme starej kúpeľni nový život. Nové obklady, podlaha, sanita, nábytok, osvetlenie LED, sklenený sprchový kút na mieru. Miesto realizácie: Trnava