ŽIVOT SA ZMENIL – LAMINÁTOVÉ PODLAHY EGGER TIEŽ

egger laminátové podlahy, rekomplett, trnava

Laminátová podlaha je klasika. Svoje uplatnenie si našla v mnohých domácnostiach, ako aj komerčných priestoroch. Prešla niekoľkoročným vývojom a dnes môžeme jednoznačne povedať, že laminátová podlaha je už dávno iným druhom podlahy, ako bola kedysi. Je načase zbaviť sa „starých“ predsudkov: „laminátové podlahy sú lacné, menej kvalitné, rýchlo sa opotrebovávajú, krútia sa “, čo predstavuje obraz typickej podlahovej krytiny z 90. rokov. Odvtedy sa laminát ako produkt vyvinul a klasika bola dovedená k dokonalosti. Je preto načase odvrátiť pozornosť od predsudkov smerom k výhodám laminátu.


Inšpirovaná skutočným drevom

Moderná laminátová podlaha na pohľad aj na dotyk vyzerá a pôsobí ako pravé drevo, je šetrná k životnému prostrediu, vhodná pre zdravý domov a zároveň odolná. Vďaka rozmanitosti autentických dekorov vo vzhľade dreva, kameňa alebo dlažby je prispôsobená pre každý projekt a dokonale splní každé prianie pri navrhovaní interiéru. Je jedným z najefektívnejších a cenovo dostupných riešení, ktoré spája estetiku drevených podláh s nízkymi nárokmi na údržbu a nákladovo efektívnymi výhodami laminátu.Moderný laminát vyzerá ako skutočné drevo

Ponuka dekorov laminátových podláh EGGER splní každé vaše prianie. Na výber je viac ako 200 dekorov vo vzhľade dreva, kameňa, ako aj dekory v kreatívnom vzhľade v širokej škále prevedenia, od kartáčovaných štruktúr cez matné povrchy v štýle olejovaných drevených podláh až po špeciálny efekt dlažby s dekormi kameňa. V hrúbke od 7 mm do 12 mm, s priznanou špárou aj bez- k dispozícií je mnoho možností. Dokonalé zladené povrchy s dekormi umocňujú autentický pocit.

V snahe prispôsobiť sa všetkým požiadavkám zákazníka sú podlahy EGGER Laminát dostupné v piatich rôznych formátoch podlahových dosiek- trendové široké, dlhé, klasické aj úzke formáty. Správnym výberom dokážete ovplyvniť celkový dojem z miestnosti. Veľkorysé miestnosti optimálne zvýraznia dlhé a široké podlahové dosky vo formátoch Long, Large alebo Kingsize, kým malé miestnosti sa zdajú byť väčšie a priestrannejšie s krátkymi a užšími doskami vo formáte Medium alebo Classic.


Vodeodolná podlaha Laminát Aqua+

Podlaha je ideálna do kúpeľní, kuchýň, chodieb a predsiení, ako aj pre frekventované komerčné priestory. Odoláva vode až 72 hodín. V porovnaní s bežnou dlažbou je podlaha EGGER Laminát Aqua+ lacnejšia a ľahšie sa inštaluje. Značka EGGER je presvedčená o kvalite laminátu Aqua+ a preto poskytuje celožitovnú garanciu pri použití v domácnosti.


Dlhá životnosť

Nech sa na podlahe stane čokoľvek, odolné podlahy z rady EGGER Laminát sú vyrobené pre dlhú životnosť. Sú odolné voči škvrnám, proti poškriabaniu a nárazu, majú protišmykové a antibakteriálne vlastnosti a jednoducho sa čistia. Podlaha nebledne, nestráca farbu a dá sa bez problémov inštalovať na podlahové kúrenie. S vhodne zvolenou podložkou nie je ani hlučná.


Podlaha šetrná k životnému prostrediu

Podlahy EGGER Laminát sú z 86% vyrobené z obnoviteľných surovín. Pri výrobe sa používajú zbytky z piliarskej výroby a drevo pochádzajúce výlučne z udržateľného lesného hospodárstva. V snahe šetriť prírodné zdroje sa spoločnosť EGGER zaviazala znovu používať, recyklovať a obnovovať existujúce výrobky. 54 % vedľajších produktov z piliarskeho priemyslu ( napr. drevné štiepky alebo piliny) využíva pre svoje podlahové krytiny rady Laminát a prispieva tak k recyklačnému hospodárstvu.

Podlahy EGGER Laminát majú negatívnu uhlíkovú stopu: – 6,01 kg CO₂ / m², pretože v produkte je viazaného viac CO₂, ako sa uvoľní počas prepravy a spracovania. Uhlík viazaný v dreve stromov zostáva uložený po dlhú dobu, čo predstavuje cenný príspevok proti klimatickým zmenám a tiež dôležitý faktor pre hodnotenie životného cyklu budov.


Laminátové podlahy EGGER


Výrobca EGGER sa snaží zbúrať „ staré predsudky“ o laminátových podlahách a poukázať na to, že tak ako sa mení doba, technológie a naše zaužívané zvyky, rovnako sa zmenila aj kvalita laminátových podláh. Klasika z 80-tých rokov bola dovedená k dokonalosti a dnes môžeme jednoznačne povedať, že podlahy EGGER Laminát sú iné ako boli kedysi.


Fakty o laminátových podlahách EGGER

  • Pôsobia ako pravé drevo na pohľad aj na dotyk.

  • Atraktívny pomer ceny, kvality a úžitkových vlastností

  • Pre zdravý domov.

  • Vyrobené udržateľným spôsobom

  • Vyrobené pre dlhú životnosť. Jednoducho sa čistia, sú antibakteriálne, odolné proti poškriabaniu, nárazom a dokonca aj vodeodolné.


Viac o laminátových podlahách sa dočítate v článku:

Navštívte náš showroom REKOMPLETT na Zavarskej 11 v Trnave. Radi Vám poradíme s výberom laminátových podláh EGGER.