Rekonštrukcia, rekonštrukcia bytu Trnava, obklady, kúpeľňa, stavaný nábytok, Hlohovec, Piešťany, Leopoldov, Sereď

REKONŠTRUKCIA BYTU TRNAVA

Kompletná rekonštrukcia bytu

Našim zákazníkom pomáhame realizovať projekty podľa najmodernejších stavebných postupov a technologických riešení.

Rekonštrukcia podľa Vašich požiadaviek

Rešpektujeme požiadavky a priania zákazníkov.

Riešenie šité na mieru.

Môžete sa na nás obrátiť s Vašim stavebným zámerom a my Vám pripravíme a zrealizujeme riešenie šité na mieru podľa Vášho výberu.

Rekonštrukcie bytov na kľúč

Sme spoľahlivá spoločnosť na rekonštrukcie bytov na kľúč. Realizujeme nielen kompletné, ale aj čiastočné rekonštrukcie bytov a domov, kúpelní, kuchýň a veľa iných remesiel.

Rekonštrukcia, rekonštrukcia bytu Trnava, obklady, kúpeľňa, stavaný nábytok, Hlohovec, Piešťany, Leopoldov, Sereď

MARKÍZA VÝSUVNÁ KAZETOVÁ VEGA

Markíza VEGA

ARRIVA

BUDOVA AUTOBUSOVEJ STANICE V TRNAVE

Dodali a namontovali sme okná, dvere a tieniacu techniku na novú budovu AUTOBUSOVEJ STANICE v Trnave pre spoločnosť ARRIVA.

REKONŠTRUKCIA MATERSKEJ ŠKOLY

Herňa, spálňa, hygienické zázemie

Rekonštrukcia materskej školy.

WC, chodba

KAMENNÝ ŽIVICOVÝ KOBEREC

Kamenný koberec

Realizácia živicového kamenného koberca, tentokrát v Parnase sme skrášlili terasu rodinného domu…

DEKORATÍVNE OMIETKY ARTHE

Odtiene a vzory

Vzory dekoratívnych omietok Arthe. Veľký výber odtieňov a vzoriek. Kompletnú ponuku nájdete vo vzorkovníku v našom centre rekonštrukcií v Trnave.

ARTHE - SEN Z PREKRÁSNEHO STREDOMORSKÉHO OSTROVA SICÍLIA

Nie každý človek má rád minimalizmus. V súčasnej dobe, keď je práve tento typ riešenia interiéru hitom, sa nájdu medzi zákazníkmi takí, ktorí nepreferujú čisté biele línie stien či jednofarebný náter v pastelových odtieňoch alebo krikľavé farby dúhy, na ktoré sa dennodenne pozerá celá rodina i návštevy. Technológia Arthe ponúka aj náročným klientom paletu riešení v odtieňoch, ktoré doplnia interiér tým najvhodnejším spôsobom. Arthe vždy vyhovie aj tomu najnáročnejšiemu zákazníkovi.

ARTHE – sen, ktorý pochádza z prekrásneho stredomorského ostrova Sicília s bohatou históriou, preniknutý mýtmi a tajomstvom starej kultúry.

•  Línia očarujúcich dekoratívnych techník, ktoré dodávajú štýl a eleganciu najprestížnejším projektom v     celom svete,
•  emócia, ktorá prichádza ku každému, kto žije v prostredí s našou jedinečnou dekoratívnou maľbou,
•  tento sen sa stal skutočnosťou, táto skutočnosť sa nazýva Arthe Line.

FASÁDNA MARKÍZA GHIBLI I

Fasádna markíza

Chcete zatieniť napríklad priestor takejto zimnej záhrady? Fasádna markíza GHIBLI je ideálnym riešiením s použitím screenovej (priehľadnej) PVC látky. Fasádna predokennná markíza s textilnou výplňou v ochrannej celohliníkovej kazete. Využíva sa na zatienenie okien, presklených stien a fasád. Látku v požadovanej polohe udržujú bočné oceľové vodiace lanká.

Využitie

Fasádna predokennná markíza predstavuje estetický a zároveň praktický spôsob tienenia. V modernej architektúre sa stále vo väčšej miere využíva na zatienenie okien, presklených stien a fasád. Pri použití špeciálnych textílií Soltis a Polyscreen je okrem tienenia zaručený aj vizuálny kontakt s extriérom. Pri tomto type je spodná lišta s látkou vedená v bočných vodiacich lankách