Tieniaca technika ISOTRA na mieru od REKOMPLETT

horizontálne žalúzie, dodávka a montáž, Rekokomplett Trnava

TIENENIE NA MIERU DO DOMÁCNOSTI AJ KANCELÁRIE


REKOMPLETT s.r.o. Vám zabezpečí dodávku a montáž tieniacej techniky na mieru.


isotra

Užite si slnečné lúče v takej miere, v akej si prajete

Tieniaca technika poskytne nielen požadované zatienenie, ale aj ochráni váš majetok pred poveternostnými vplyvmi a ušetrí peniaze za energie.

Česká spoločnosť ISOTRA vyváža svoje produkty do viac ako 40 krajín sveta. Ponúka široké možnosti interiérového aj exteriérového zatienenia v rôznych dizajnových riešeniach.

Vyberte si ideálnu tieniacu techniku pre váš dom, byt alebo firmu. Žalúzie môžu byť horizontálne alebo vertikálne, dajú sa umiestniť do eurookien, hliníkových, plastových i kastlových okien, či trebárs do atypických aj francúzskych okien.


Interiérová tieniaca technika

Zháňate funkčné, ale zároveň moderné zatienenie interiéru

V ponuke nájdete vkusné látkové rolety aj žalúzie vhodné pre alergikov. Pomocou skladaných žalúzií plisse vykúzlite útulný domov. Na predelenie veľkých miestností zasa využijete elegantné japonské steny. Populárnym variantom tienenia nielen do domov a bytov, ale tiež do kancelárií a administratívnych budov sú vertikálne žalúzie.


Exteriérová tieniaca technika

Zabezpečte svoju nehnuteľnosť a zabráňte jej prehrievaniu s produktmi tieniacej techniky do exteriéru. Vyberte si z ochranných predokenných žalúzií a zvuky tlmiacich roliet, či nadčasových screenových roliet, ktoré vás neochudobnia o výhľad.

Dodáme a namontujeme aj markízy a zatienenie pre zimné záhrady a bioklimatické pergoly ARTOSI s dokonalým dizajnom, funkčnosťo a komfortom pre radosť z pobytu vonku. V boji proti nechcenému hmyzu vám pomôžu siete do okien a dverí rôznych typov.


TIENIACA TECHNIKA NA MIERU

Pozrite sa, ako úspešne dopadli realizácie interiérovej a exteriérovej tieniacej techniky od REKOMPLETT. Všetko bolo vyrobené na mieru podľa požiadaviek klientov.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na mailovú adresu info(@)rekomplett.sk, telefonicky na t.č.: +421 902 904 711, +421 915 251 869 alebo navštívte náš Showroom REKOMPLETT Zavarská 11, Trnava. Radi Vám pomôžeme a poradíme s výberom.