TIENIACA TECHNIKA VÁS OCHRÁNI AJ PRED UV ŽIARENÍM

uv_ziarenie_tieniaca_technika

Ako tieniaca technika chráni vás a váš domov

Ochrana pred UV žiarením

Negatívny vplyv slnečného žiarenia sa prejavuje nielen na človeku, ale aj na zariadení interiérov. Vplyv UV žiarenia na zdravie ľudí a životnosť domácich interiérov je veľmi často podceňovaný nakoľko obyčajné sklo toto žiarenie nezachytáva. Dlhodobé vystavovanie sa UV žiareniu môže spôsobiť poškodenie kože, zrýchlené starnutie ale aj riziko kožných ochorení.

UV žiarenie môže postupne poškodiť aj nábytok, podlahy a ďalšie prvky interiéru. Riešením, ako sa proti týmto rizikám brániť, je efektívna tieniaca technika, ktorá môže významne znížiť množstvo UV žiarenia prenikajúceho do vášho domova.

UV žiarenie a interiér

UV žiarenie, ktoré preniká do domov cez nechránené okná, môže spôsobiť vyblednutie farieb nábytku, podláh, obrazov a ďalších predmetov umiestnených pri oknách. Okrem estetického poškodenia môže dochádzať aj k oslabeniu materiálu, čo skracuje životnosť týchto predmetov.

Ako možno čo najúčinnejšie ochrániť vozidlo pred silným slnečným žiarením

Slnečné žiarenie škodí nielen vám a vášmu domu, ale aj motorovým vozidlám. Dlhodobé parkovanie pod holým nebom bez dostatočného tienenia sa stáva rizikovým predovšetkým pre povrch karosérie ale aj interiér vozidla.

Nadčasový prístrešok CARPORT ARTOSI s inovatívnym dizajnom vyvinutý s dôrazom na presnosť, kvalitu spracovania a možnosť individuálnych úprav, vám zaistí ochranu vozidla voči slnečnému žiareniu a nepriaznivým vplyvom počasia.

Tieniaca technika vás ochráni pred UV žiarením

Vonkajšie žalúzie

Vonkajšie žalúzie sú jedným z najúčinnejších spôsobov, ako zabrániť prieniku UV žiarenia ešte predtým, než vstúpi do interiéru. Vďaka možnosti regulácie lamiel môžete optimalizovať množstvo svetla v miestnosti pri maximálnej ochrane proti UV žiareniu.

exteriérové žalúzie, rohové, ponuka žalúzií, REKOMPLETT Trnava, predajna, showroom, vonkajsie, zalúzie, tieniaca technika, dodávka a montáž

Rolety

Vo vnútri domu môžu rolety alebo závesy s UV ochranou poskytnúť ďalšiu bariéru proti žiareniu. Sú dostupné v rôznych materiáloch a dizajnoch, ktoré sa prispôsobia estetike vášho domova.

Pergoly a markízy

Pre vonkajšie priestory, akými sú terasy a balkóny, poskytnú pergoly a markízy veľkú plochu tienenia. Vďaka tieneniu budete chránení pred UV žiarením. Tieto riešenia pridávajú estetickú hodnotu a zároveň poskytujú funkčnú ochranu.


Kvalitná tieniaca technika je investíciou do dlhodobého zdravia a pohody. Ochráni váš domov nielen pred škodlivými UV lúčmi, ale prispeje aj k lepšej energetickej efektivite a súkromiu.


Výhody tieniacej techniky

  • Energetická účinnosť – Zníži potrebu chladenia počas teplých mesiacov. Zníženie nákladov aj na energie.
  • Ochrana zdravia – Znížite riziko poškodenia kože a očí vplyvom UV žiarenia.
  • Zvýšenie súkromia – Tieniaca technika nebráni prístupu prírodného svetla. Poskytne vám navyše dostatok súkromia.

TIENIACA TECHNIKA NA MIERU

Pozrite sa, ako úspešne dopadli realizácie exteriérovej tieniacej techniky od REKOMPLETT. Všetko bolo vyrobené na mieru podľa požiadaviek klientov.

Vypracujeme Vám bezplatne nezáväznú cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek.


V prípade záujmu o tieniacu techniku ISOTRA, nás neváhajte kontaktovať na mailovú adresu info(@)rekomplett.sk, telefonicky na t.č.: +421 902 904 711, +421 915 251 869 alebo navštívte náš showroom REKOMPLETT na Zavarskej 11 v Trnave. Radi Vám pomôžeme a poradíme s výberom.